HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: SANCHO TOUR

Shrnutí: Velice aktivní a sportovní cestovka, která se specialzuje na poznávací expedice, treking, skialpinismus, lyžování, kanyoning a rafting.Kam jezdí: Evropské hory, Nepál,Indie, Tibet, Írán, Island, Mongolsko, Amerika, a jiné.

Jakým stylem jezdí: Sancho Tour pořádá malé organizované expedice pro 4-10 osob s leteckou dopravou a spaním v hotýlcích nebo v horách ve stanu.

Co umí nejlépe: Trekingové expedice v Nepálu a Indii. V extrémních variantách můžete vylézt na Mera Peak, Stok Kangri nebo Baruntse.

Počet klientů: V řádech stovek ročně.

Náš pocit: Láska k horám a horským expedicím se v zájezdech Sancho Tour nezapře. Všichni zaměstnanci cestovky jsou horalové se smyslem pro zodpovědnost i dobrou náladu. Zájezdy jsou skvěle připravené, přitom ale zůstávají živé a účastníci mají pocit osobního podílu na cestě.

Sídlo: Hlohovec, Slovensko

Web: www.SanchoTour.sk

Jakou máte zkušenost s CK Sancho Tour vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Život je jeden velký risk. Tak se neboj riskovat a cestuj!