HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK POZNÁNÍ

Shrnutí: Cestovka, která se zaměřuje hlavně na evropské poznávací zájezdy s nenáročnou turistikou.Kam jezdí: Hlavně Evropa (Alpy, Balkán, Madeira), ale i Asie (Srí Lanka, Thajsko, Indie) a Afrika (Madagarskar, Mauricius, Reunion).

Jakým stylem jezdí: V exotických destinacích nabízí přiměřený komfort, přesuny autobusem a rozumné ceny. Po Evropě se cestuje autobusem a spí většinou pod stanem, ale pobytové zájezdy s výlety (třeba v Alpách) nabízí i poměrně luxusní ubytování v 3* hotelech s bazénem a saunou.

Co umí nejlépe: Alpské pobyty s výlety, poznávací zájezd na Madeiru, lehce sportovně laděné zájezdy po Evropě.

Počet klientů: V řádu stovek klientů ročně.

Náš pocit: Majitel CK Poznání, Jirka Erben, sám procestoval valnou většinu svých destinací a programy vymýšlí podle svých vlastních zkušeností. Je to sympatická, menší cestovka, kterou bychom doporučili všem, kteří chtějí strávit dovolenou poznáváním kombinovaným s přiměřenou aktivitou. Tu zvládnou i trénovanější děti.  

Sídlo: Pardubice

Web: www.poznani.cz

Jakou máte zkušenost s CK Poznání vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Neseď doma jak pecka a jeď nekam :-)