HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK MUNDO

Shrnutí: Outdoorová, aktivní cestovka, se kterou jezdí vysoké procento mladých lidí.Kam jezdí: Hlavně Evropa (Island, severské země, celý Balkán, Francie, Španělsko, Sicílie, Gruzie a Arménie), ale také Srí Lanka, Maroko, Izrael, Tanzanie, Patagonie nebo Nepál.

Jakým stylem jezdí: Aktivní turistika, poznávací zájezdy s turistikou a čím dál více také exotika. Důraz klade na kvalitu programu a zkušené průvodce. Neubytovává své klienty v přehnaném luxusu, ale v jednoduchých hostelích nebo kempech - a tomu také odpovídají velmi příznivé ceny.

Co umí nejlépe: Island, Albánie a celkově Balkán, Tanzanie, Maroko.

Počet klientů: cca 1200 klientů ročně

Náš pocit: Příjemná menší CK, která cílí na mladé lidi, protože k nim má sama blízko. Majitel Petr Želiezko má zájezdy pod železnou kontrolou a rád se dobře baví... a s ním i klienti CK Mundo.

Sídlo: Hradec Králové

Web: www.Mundo.cz

Jakou máte zkušenost s CK Mundo vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nikdy neříkej, že něco nejde. Musíš jen chtít a jít si za tím.
Sponzorováno