HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK LIVINGSTONE

Shrnutí: Kvalitní poznávací zájezdy do exotických destinací. Cestovní kancelář s dlouholetou tradicí na českém trhu. Díky mnohaletým zkušenostem a silnému průvodcovskému zázemí připravujeme akce do všech exotických koutů planety. Zajišťuje i speciální akce na zakázku, kongresy, firemní a poznávací akce pro tématické skupiny.Kam jezdí: Exotické země pěti kontinentů Afrika - Asie - Amerika - Austrálie - Antarktida, specialista nejen na himálajskou kulturu či  papuánskou džungli, ale především i na Afriku a Jižní Ameriku.

Jakým stylem jezdí: Cesty s důrazem na poznání i komfortnější zájezdy pro náročné. Zájezdy v malých skupinkách, s individuálním přístupem ke každému z vás. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují.

Co umí nejlépe: Tanzánie, Uganda, Keňa, Namíbie, Tibet, Nepál, Indie, Indonésie, Papua Nová Guinea a spoustu jiného díky svému fenomenálnímu zakladateli Rudovi Švaříčkovi, který projel kdeco. Díky vytříbené skladbě průvodců, kteří jsou ve svém oboru jedineční, se každým rokem rozšiřuje nabídka zájezdů do Jižní Ameriky, Austrálie, rozrůstají se počty spokojených zákazníků.

Počet klientů: V řádech tisíců ročně (tj. ve svém oboru jde o velkou cestovku).

Náš pocit: Livingstone dělá svou práci profesionálně, průvodci jsou silné a zajímavé osobnosti, specialisté pro danou oblast. Přednášky, festivaly a unikátní výstavy Šangri-la, Tajemná Indonésie, Afrika pořádané CK Livingstone přinášejí kus exotiky a tajemna i do českých přednáškových sálů a muzeí.

Sídlo: Brno

Web: www.livingstone.cz

Jakou máte zkušenost s CK Livingstone vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Je sladké být bláznem v pravou chvíli!
Sponzorováno