HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK KUDRNA

Shrnutí: Aktivní dovolená se zavedenou outdoorovou cestovkou.Kam jezdí: Celá Evropa,Asie, Jižní a Střední Amerika a z Afriky Maroko.

Jakým stylem jezdí: Aktivní a outdoorové výpravy, kde přiměřený, ale nepřeháněný komfort umožňuje udržet nízkou cenu zájezdu; vhodné pro outdoorové nadšence, cykloturisty, horaly a vůbec všechny milovníky přírody a romantiky.

Co umí nejlépe: Balkán, Skandinávie, Alpy, Indonésie, Nepál

Počet klientů: V řádech tisíců ročně (tj. ve svém oboru jde o velkou cestovku).

Náš pocit: Kudrna dělá svou práci odpovědně a poctivě - protože přesně takoví jsou všichni lidé od Kudrny, které známe. Velký důraz kladou na osobní přístup a klient je u nich vždy na prvním místě. Mají už více než 23 let zkušeností a přitom do toho stále vkládají své srdce. Rádi bychom se dožili něčeho podobného i u nás.

Sídlo: Brno, Praha

Web: www.kudrna.cz

Jakou máte zkušenost s CK Kudrna vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Redakce


Diskuse


Denisa
Denisa

S Kudrnou jsme byli letos poprvé a to v Norsku. Celé pojetí dovolené bylo skvělé, od dopravy, ubytování, po stravu a plánování výletů. Naše průvodkyně byla skvělá a všeznalá (co se týká severu) a v celé skupině i díky ní panovala skvělá atmosféra.

Jednodenní treky byly vybrané s tím, abychom viděli to nejlepší z Norska. A to se povedlo.

Hodnotím 5 z 5 :-)

27. 07. 2017, 12:55:29

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Úsměv nad zlato!