HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK KARAVELA

Shrnutí: Středně velká cestovka, která pořádá zájezdy do exotických destinací celého světa, zaměřuje se hlavně na klasické poznávácí cesty a horskou turistiku.Kam jezdí: Klasické destinace celého světa (USA, Peru, Mexiko, Kuba, Nový Zéland, Indonésie, Čína, Indie, Thajsko, Vietnam, Srí Lanka, Střední Asie, Maroko, ale třeba také Omán či Oceánie - Mikronésie, Melanésie, Polynésie !!)

Jakým stylem jezdí: Cenově velmi přijatelné exotické zájezdy s opravdu nabitým poznávacím programem a sečtělými průvodci. Ubytování v pohodlných turistických hotelech. U některých zájezdů s horskou turistikou pak vedle hotýlků i ve stanech.

Co umí nejlépe: NP USA, Mexiko, Střední Ameriku, Kubu, Peru, Patagonii, treky Nepálem a severní Indií, Čínu, Thajsko, Barmu, Vietnam, Indonésii, Japonsko, Jižní Koreu, Tajwan, Mongolsko, Srí Lanku, Indii, Nový Zéland,  Etiopii, Keňu a Tanzánii.

Počet klientů: Tisíc klientů ročně.

Náš pocit: Kvalitní cestovka s tradicí 22 let.

Sídlo: Praha

Web: www.karavela.cz

Jakou máte zkušenost s CK Karavela vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Diskuse


klient
klient

nikdy vice !!!!

17. 07. 2018, 16:53:40

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Není čas ztrácet čas.
Sponzorováno