HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK ALVAREZ

Shrnutí: CK Alvarez – specialista na exotiku – má v nabídce poznávací zájezdy do celého světa. Objevte kouzlo Asie, Afriky, Severní a Jižní Ameriky nebo Austrálie a Oceánie s týmem zkušených cestovatelů. Kvalita CK Alvarez je ověřena už od roku 1992 dlouholetou tradicí na českém trhu a tisíci spokojenými klienty.Kam jezdí: Poznávací zájezdy do exotických destinací všech světadílů.

Jakým stylem jezdí: Zájezdy jsou organizovány v malých skupinkách do 16 osob. Pro bezprostřední kontakt s kulturou navštívených zemí využívají na vybraných zájezdech místní dopravu (vlaky, autobusy, taxíky, rikši), u komfortnějších zájezdů dopravu pronajatým mikrobusem. Ubytování zajišťují v turistických hotelech v centrech měst nebo v blízkosti zajímavých lokalit, tak aby i po skončení oficiálního programu měl každý možnost individuálně vyrazit za svými vlastními zážitky. Hlavní důraz je kladen na co nejbližší kontakt s místní kulturou. Program zájezdů je co nejpečlivěji sestavován s ohledem na individuální přístup ke každému klientovi a maximální využití času zájezdu k poznávání. Samozřejmostí je tým zkušených průvodců, kteří navštívené lokality podrobně znají, jsou jazykově vybavení a se kterými CK Alvarez dlouhodobě spolupracuje.

Co umí nejlépe: Nejvíc zájezdů směřuje do Asie, kterou pokrývají prakticky celou a perfektně znají. Nabízí víc než 10 cest do Indie, skvěle umí Jihovýchodní Asii, ale i země jako Bangladéš, Pákistán, Nepál či Tibet. Silnou stránkou je také Amerika, kde můžeme doporučit návštěvu Mexika, Guatemaly, Kostariky, Panamy,  Kolumbie, Ekvádoru nebo Peru. Z Afriky Maroko, země jižní Afriky či ostrovy Réunion a Mauricius. U všech zájezdů je kladen co největší důraz na individuální přístup ke každému klientovi, ať už se jedná o výběr zájezdu či samotnou realizaci.

Počet klientů: V řádech stovek ročně. Od budgetových cestovatelů až po klienty preferující komfortnější zájezdy.

Náš pocit: Pokud poznáte majitele CK Alvarez, Michala Čepka, vyrazili byste s ním na cestu hned. Stejně pohodově a spolehlivě na nás působí i jeho cestovka. Zájezdy mají pečlivě připravené programy, nadšené a vzdělané průvodce a celkově dobrou atmosféru. Specialitou jsou delší zájezdy na měsíc napříč kontinenty, dále zájezdy vlakem (Vlakem do Tibetu, Vlakem z Čech až do Pekingu, Vlakem napříč USA, Vlakem napříč Kanadou) nebo aktivní poznání klasické plážové destinace Maledivy a to formou plavby na lodi mezi ostrůvky a atoly (zájezd Maledivy jinak).

Sídlo: Hradec Králové

Web: www.alvarez.cz

Jakou máte zkušenost s CK Alvarez vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


14.04.2015, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Kdo čeká od života mnoho, riskuje zklamání.