HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

LIVINGSTONE: Návrat účastníků expedice do srdce Sahary.

LIVINGSTONE: Návrat účastníků expedice do srdce Sahary.Cestovní kancelář Livingstone právě úspěšně dokončila expediční cestu do Alžírska.  Všichni účastníci pod vedením zkušené průvodkyně Dany Kyndrové se dostali až do samotného středu největší pouště světa, na náhorní plošinu Ahaggar, až do míst, která Tuaregové označili jako Konec světa.

Ani napjatější politická situace v oblasti nikterak nepoznamenala nespočetné barvy a tváře Sahary. Neskutečná fata morgána na solných jezerech dokreslovala jedinečnou atmosféru písečného moře s obřími „vlnami“ v podobě zlatistých dun. S obrovskou pohostiností jim vlastní nás přivítali horští Berbeři, pouštní Tuaregové na velbloudech i lidé v pobřežních oblatech na severu země. Arabský svět medin, bazarů a súků s otiskem francouzské minulosti a jedinečnými antickými památkami je kombinace, která láká! Navzdory neustále prosakujícím zprávám z médií jsme si to opravdu užili!

Alžírsko

Alžírsko

Krásy Alžírska


12.06.2012, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestování mě zbavuje předsudků. V této chvíli jsem právě změnil pohled na Bělorusko.
Sponzorováno