HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

CK ADVENTURA: Nový web specializovaný na cyklo-zájezdy ve FranciiCykloturistika je fenomén, kterému se CK Adventura věnuje již řadu let a zmíněným projektem reaguje na neutichající zájem o tento zajímavý způsob cestování přímo v zemi cyklistice zaslíbené – ve Francii.

Portál
www.francienakole.cz naplňuje podstatu svého názvu zcela beze zbytku. Samozřejmostí je kompletní přehled atraktivních cyklo-zájezdů z produkce CK Adventura, najdete tu však i ucelené informace z historie a současnosti celé Francie i jednotlivých oblastí. Podrobně se také věnujeme věhlasným i méně známým (ne však méně zajímavým) památkám a okouzlující  francouzské přírodě. Nezapomínáme ani na vyhlášenou gastronomii i vynikající vína, jimiž se tato kulinářská země pyšní. Vysvětlíme, proč na kole právě do Francie a nebude to jen hustá síť opuštěných provozuprostých silniček, kterou Vás budeme přesvědčovat. Není totiž náhodou, že se právě Francie může chlubit nejznámějším cyklistickým závodem na světě.


18.01.2012, Tereza Hudcová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Turisté neví, kde všude byli, cestovatelé neví, kam se vydají.