HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

JAZYKOVÉ POBYTY: Aktivní dovolená u moře s jazykovým kurzem na Maltě

JAZYKOVÉ POBYTY: Aktivní dovolená u moře s jazykovým kurzem na MaltěRádi cestujete, ale nejste si tak docela jistí svými jazykovými schopnostmi? Chtěli byste se zdokonalit v angličtině a zároveň se podívat na nějaké zajímavé místo? Poradíme Vám, jak na to. Vyrazte na jazykový kurz na Maltu. Velkou výhodou je, že angličtina je zde oficiálním jazykem, stejně tak jako maltština a to proto, že Malta byla 164 let britskou kolonií. Pokud tedy hledáte anglicky mluvící prostředí, které není na opačné straně světa a kde je slunečné počasí téměř po celý rok, Malta je tou pravou volbou.

Malta nabízí nádherně azurové moře, velkolepé skalní útvary a mnoho jiného k objevování. Pro milovníky potápění se tento ostrov stal malým rájem na Zemi. S rozlohou 316 km2, je nejmenším státem EU a někdy je zde opravdu těsno, ale díky rozloze se Vám zcela určitě podaří procestovat toto území za krátkou dobu. Vedle hlavního ostrova Malty, jsou zde ještě dva ostrovy, které jsou součástí Maltské republiky a které určitě stojí za zmínku. Vetší z nich je Gozo, které je skvělou volbou pro odpočinkovou dovolenou, vášnivé fotografy, milovníky přírody a příjemného prostředí. Menší ostrov Comino, je hojně navštěvovaný mladými lidmi, kteří si zde v létě užívají hlavně slunce, zábavy a azurové vody Blue Lagoon.

Když už jsme u té zábavy, hlavní město Valletta je v letošním roce Hlavním evropským městem kultury pro rok 2018. Proto je právě letos ten nejlepší čas vyrazit na Maltu, ať už za poznáváním, zábavou nebo vzděláváním.

Více informací na www.maltalingua.cz/jazykove-kurzy/.


23.03.2018, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestování mě zbavuje předsudků. V této chvíli jsem právě změnil pohled na Bělorusko.