HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

CK GOOD PLACES: Poslední flíčky do Íránu nebo Peru a Bolívie

CK GOOD PLACES: Poslední flíčky do Íránu nebo Peru a BolívieCestovní kanclík GOOD PLACES hlásí poslední volná místa ve svých skupinkách mířících na dobrá místa:

ÍRÁN: letos máme 5 termínů na naší léty a zkušenostmi vyfousovanou cestu Toulky historií Persie a 2 termíny jsou již plné. Takže raději šlápněte do pedálů a hlašte se, než Vám poslední místečka někdo vyfoukne.

Jedeme i na ostrovy v Perském zálivu, kde se mísí Irán s Afrikou a příroda si na místní krajině pěkně zarošťačila. Letos máme také letní termín pro učitele a studenty se speciálním programem vhodným k neupečení.

Více informací na www.goodplaces.cz.

PERU A BOLÍVIE: Z našich bývalých klientů, dnes již spíše přátel a jejich přátel se zformovala bezva partička, se kterou vyrazíme v září na další epickou cestu po Peru a Bolívii. Nechceme z toho dělat óbr zájezd, takže už se vejde jen pár pohodových duší. Tři týdny v plné palbě úžasných zážitků na celý život.

Více informací na www.goodplaces.cz.


29.01.2018, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

neexistuje zlá krajina....existujú len zlí ľudia
Sponzorováno