HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

DOJIŽNÍAMERIKY.CZ: Poznejte Brazílii - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

DOJIŽNÍAMERIKY.CZ: Poznejte Brazílii - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTAPoznejte to nejlepší z Brazílie v malé skupince 8 cestovatelů a jejich průvodce.  Čeká vás originální program, orientovaný na poznání nejkrásnějších přírodních památek, měst a pláží Brazílie. Navštívíte krásné přírodní scenérie národního parku Chapada Diamantina i vodopády Iguazú zapsaných v UNESCO. Zájemci vkročí i na území Paraguyaje. Dechberoucí vodopády Iguazú jsou širší než Viktoriny vodopády, vyšší než Niagarské vodopády a nabízí v délce téměř 3 kilometrů nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 metrů.

Navštívíte Národní park Chapada Diamantina ve státu Bahia. Stolové hory, rozlehlé planiny, řeky, vodopády, jezírka a zatopené jeskyní. Při trecích můžete narazit na papoušky, kapybary, tukany a ještěrky.

Podíváte se do dvou krásných měst - Salvadoru de Bahía, který je rodištěm brazilské kultury, a Ria de Janeiro, které vás svou různorodostí ohromí. Nakonec strávíte tři dny v tropickém ráji na ostrově Ilha GrandeIlha Grande je ostrov, který se nachází jen 200 km od Ria de Janeira. Na ostrov nesmí auta. Mata Atlantica, ekosystém vyznačující se hustým tropický porostem, vodopády, mangrovy. Ostrov je protkaný cestičkami vedoucími podél pobřeží, tropickým lesem i na vrcholky hor. Za nejkrásnější pláž ostrova se považuje Lopes Mendes (je zařazena mezi desítku nejkrásnějších pláží světa).

Více informací zjistíte na webových stránkách CK doJIŽNÍAMERIKY.cz.


26.06.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Zkušenosti z cest je třeba nejen získávat, ale i používat :)