HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

ALVAREZ: Za krásnou přírodou východní Afriky

ALVAREZ: Za krásnou přírodou východní AfrikyDalší novinkou CK Alvarez je zájezd Příroda východní Afriky. Na tomto 12denním zájezdě navštívíte krásy Keni a Tanzanie, které si můžete prodloužit o 3 dny na ostrově Zanzibar. Fanoušci rozmanité africké přírody si přijdou na své. Na tomto zájezdu se podíváte do národních parků Nakuru, Amboseli, Manyara a proslulého Serengeti, kde probíhá největší migrace zvěře na světě.

Poznáte na cestě několik etnik včetně nejznámějších Masajů v jejich středisku Oloitoktok. Nebude chybět výhled na nejvyšší horu Afriky Kilimandžáro, zastavíte se i pod druhou největší horou Tanzanie Mt.Meru v „hlavním městě safari“ Arusha. Navštívíte také zajímavosti jako je Elsemere, sídlo Joy Adamsonové, autorky Lvice Elsy, „kolébku lidstva“ Olduvaitskou rokli, kde byly nalezeny pozůstatky nejstarších předků člověka nebo chráněné území - obrovský kráter Ngoronngoro s největší koncentrací zvěře v národních parcích Tanzanie. Ani na tomto zájezdu nebudou chybět památky, které poznáte v keňské metropoli Nairobi.

V prodlouženě verzi se vydáte z Tanzanie na ostrov Zanzibar, rodiště slavného Freddieho Mercuryho. Prohlédnete si historické centrum města Stone Town, kde navštívíte mešity, starou ománskou pevnost nebo právě rodný dům Mercuryho. Vyrazíte na výlet do deštného pralesa Jozani a do rozlehlé zahrady koření a odpočinete si na krásné zanzibarské pláži.


06.03.2017, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Několikahodinové cestování letadlem je tu od toho abyste pak vypadali stejně jako na fotografii v pasu.