HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

CK LIVINGSTONE: Procestujte Vietnam a Kambodžu

CK LIVINGSTONE: Procestujte Vietnam a Kambodžu 

Nejzajímavější místa JV Asie, mnohá z nich na seznamu UNESCO. Vietnam je zemí bývalé Indočíny, nabízející turistům bohatou historii ovlivněnou mocnými kulturami jihovýchodní Asie a zároveň odedávna silným čínským vlivem. Mísí se zde francouzská tradice s doteky orientu a vlivy komunismu. Návštěvníky pohltí nejen nádhernými scenériemi a pestrou přírodou (rýžová políčka, pláže bílého písku, tyrkysové moře, horské hřbety s bujnou vegetací), ale také specifickou kulturou a zvyky. Pravou atmosféru dokreslují také zdejší rušná velkoměsta. Je to exotická země s historií starou 4 000 let. Usměvaví lidé, stovky kilometrů opuštěných pláží, výborná kuchyně. A co nás na cestě čeká? Dračí zátoka Ha Long Bay se stovkami vápencových velikánů. Bývalé město císařů Hue a středověký obchodní přístav Hoi An. Projížďka lodí v deltě Mekongu, síť tunelů Cu Chi. Odpočinek na písečných plážích vyhlášeného plážového letoviska Nha Trang.

Kambodža dokáže nabídnout francouzský šarm Indočíny, nádherné chrámy, divokou džungli a krásnou krajinu. Má fascinující historii. Z dob, kdy byla angkorská říše všemocným impériem, se dochovaly ohromující stavby. K nejnavštěvovanějším místům patří komplex Angkor Wat. Návštěvníky okouzlí také usměvaví a pohostinní obyvatelé.
Více informací najdete na webu www.livingstone.cz.

 


10.02.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Jen mrtvá ryba plave s proudem...