HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

SANCHO TOUR: Írán - tajemná a krásná Persie

SANCHOTOUR: Írán - tajemná a krásná PersieNádherné parky, pestrobarevné mešity a tradiční čajovny. Navštívíme Imámovo náměstí jako nejkrásnější náměstí světa, nenadarmo se mu říká Naghsh-é Jahán (v překladu půlka světa). Ta druhá půka je prý v ráji. Země, kde bourají domy, aby rozšířili parky, kde žijí pohostinní a vzdělaní lidé. Celou dobu pro vás k dispozici bude průvodce hovořící slovensky a cestovat budete v malých skupinkách po 6 - 8, maximálně 12 osobách.

Persie je především o lidech a najdete zde bezpočet památek a orientálních staveb. Na naší cestě se budeme věnovat ale také přírodě. Zamíříme proto i na opuštěnější východ země, který je nejfotogeničtější částí Íránu. Navštívíme starověkou hliněnou pevnost Rayen, Princovy zahrady, městečko Mahan s nejkrásnějšími kopulemi v Íránu. Také se podíváme na pouštní útvary Kaluts v poušti Dasht-e-Lut.

Zažijte místní nezapomenutelnou atmosféru pohádek tisíce a jedné noci. Více informací se dozvíte na webu CK Sanchotour.


02.01.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Múdry cestovateľ nikdy neopovrhuje svojou vlastnou krajinou.