HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

SANCHO TOUR: Navštivte ajurvédskou kliniku v indickém státě Kerala

SANCHOTOUR: Navštivte ajurvédskou kliniku v indickém státě KeralaZažijte relaxačně poznávací pobyt na ajurvédské klinice v jihoindickém státě Kerala. Na desetidenním ozdravném pobytu v luxusním rezortu na pobřeží Indického oceánu si užijete masáže, akupunkturu, cvičení jógy a odpočinek ve stínu palem. K dispozici vám bude celou dobu, v případě zájmu včetně prohlídek u ošetřujícího lékaře, průvodce a překladatel cestovní kanceláře mluvící slovensky. Angličtina tedy pro návštěvu není nutná. K dispozici vám bude po celou dobu také luxusní hotelový bazén, kde můžete relaxovat mezi jednotlivými procedurami.


Na závěr pobytu v jižní Indii budete mít možnost navštívit bývalé portugalské město Kochin, kde na vás dýchne koloniální atmosféra časů dávno minulých. Také si budete moci vybrat jeden z mnoha fakultativních výletů po Backwaters, neuvěřitelném systému vodních kanálů, a zkusíte si vytáhnout vlastní úlovek z obrovských čínských rybářských sítí v přístavu.


Domů se vrátíte odpočinutí a plní sil. Více informací najdete na webových stránkách CK Sanchotour.


15.12.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Čínské přísloví: Za tři roky se může člověk stát učencem, avšak ani za deset let zkušeným cestovatelem.