HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

LIVINGSTONE: To nejlepší z Myanmaru

LIVINGSTONE: To nejlepší z MyanmaruBARMA je dosud neobjevená země kontrastů a hodných lidí skrývající se ještě stále před okolním světem. Je největším státem na poloostrově Zadní Indie. Prostírá se od Himaláje na severu až na Malajský poloostrov na jihu v délce přes 2 000 km. Vraťte se zpátky o několik desetiletí - do časů „staré dobré“ Asie, kde jsou ještě tradice živoucí a buddhismus je hluboce zakořeněn.
Skromní vesničané pod zlatými chrámy s pravými drahokamy. Muži v sukních. Ženy s obrovskými doutníky. Chod země se řídí podle hvězd. S jednou z nejvýznamnějších staveb Zlatou pagodu Shwedagon se seznámíme v hlavním městě Yangonu. Navštívíme nejvyhlášenější památky v okolí královského města Mandalay. Bagan je znám jako "město čtyř tisíc pagod", podle dochovaných záznamů jich zde stálo 4 446. Tisíce stup a chrámů vyrazí dech každému z nás! Pohádkovéjezero Inle ve výšce 1 328 m n. m. je obklopeno nádhernými horami. Je proslulé plovoucími vesnicemi a zahradami, tradiční rukodělnou výrobou, tkaním hedvábí, pestrobarevnými trhy. Nahlédneme do pestrého světa horských etnik, která navzdory času udržují své unikátní zvyky a řemesla. V Barmě žijí desítky rozmanitých etnických skupin a naprostá většina obyvatel dosud žije tradičním způsobem života. Vydejte se je poznat s námi!

Více informací najdete na webu www.livingstone.cz


09.12.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

neexistuje zlá krajina....existujú len zlí ľudia
Sponzorováno