HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

LIVINGSTONE: Patagonie se vším všudy

LIVINGSTONE: Patagonie se vším všudyVydejte se na nejkrásnější místa argentinské i chilské Patagonie. Obrovské ledovce, skalní věže v NP Los Glaciares i Torres del Paine. Hříčky přírody. Nezapomenutelné výlety do nitra hor. Kolonie tučňáků a kormoránů. Plavba až na konec světa. Necelé tři týdny nabité přírodou, horami a jižním temperamentem, doplněné kvalitním červeným vínem a lahůdkovými steaky.

Pro zájemce možnost prodloužení o vodopády Iguacú a brazilské Rio de Janeiro. ARGENTINA – druhý největší stát Jižní Ameriky. Většinu území pokrývají pampy, které slouží zejména jako louky a pastviny pro nekonečná stáda dobytka. Hlavní městem je Buenos Aires. Rozkládá se od Ohňové země přes Patagonii až k hranicím Amazonie.

Chile – jeden z nejvyspělejších států jihoamerického kontinentu. Na jeho území se vyskytují jedinečné přírodní útvary. Východní hranici státu v délce víc než 4 000 kilometrů tvoří Andy. Na sever od hlavního města Santiago de Chile se rozkládá poušť Atacama. Na jihu země se rozprostírá drsná, ale krásná Patagonie.

BRAZÍLIE – největší stát Jižní Ameriky. Oficiálním hlavním městem je Brasilia, i když většina institucí, bank a velvyslanectví se koncentruje v Rio de Janeiro.

 

Více informací naleznete na www.livingstone.cz.

16.11.2016, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Dobrá cena existuje, ale ne pro nakupujícího.