HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

EXOTICA CUBA: Fotoexpedice Kuba

Exotica Cuba: Zažijte jedinečnou kubánskou atmosféru a nafoťte krásné fotkyExpedice se mohou účastnit profesionální fotografové i začátečníci, je určena dobrodružným povahám a cestovatelům, kteří nemají rádi příliš organizované skupiny. Velký důraz je kladen na soběstačnost, zalíbení v cestování a malá zavazadla. Skupinu povede zkušený umělecký fotograf MgA. Jiří Macht, který zná Kubu velmi dobře i přes hledáček fotoaparátu a navíc má velký cit pro světlo, kompozici a estetiku.

Budete mít jedinečnou možnost navštívit nejkrásnější místa Kuby s profesionálním vedením a pořídit si překrásné fotografie domorodých obyvatel, koloniálních měst, bělostných pláží nebo tropické přírody. Připravte se na spontánní akce a mějte prst pořád na spoušti, o zábavu bude totiž postaráno! Ti, kteří se rádi zdokonalují, budou mít příležitost vyzkoušet si focení na slunci, při západu slunce, focení hladiny v pohybu nebo zachycení emocí při tanci na ulici. Budete si hrát s clonou a expozicí a naučit se více porozumět režimům vašich fotoaparátů, ale rozhodně to bude stát za to!

Více informací najdete na FOTOEXPOZICE KUBA - ZÁŘÍ 2016.


01.06.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Neodkládat na zítra? Tak se sbal!
Sponzorováno