HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK POVODA

Shrnutí: Nejlepší česká vodácká cestovní kancelář s desetiletou tradicí. Tvoří ji parta nadšených vodáků, kteří vás vezmou na ty nejzajímavější řeky v Evropě i po Česku.Kam jezdí: Krom akcí v Česku nabízí vodácké zájezdy do Rakouska, Albánie, Francie, Rumunska, Bosny, Chorvatska, Slovinska či Švýcarska.

Jakým stylem jezdí: Na zájezdy jezdí převážně mikrobusy nebo malými autobusy pro 26 - 35 osob, aby udrželi komorní a přátelskou atmosféru. Volí pohodové tempo, žádné brzké vstávání nebo pádlování do úmoru. Snaží se s klienty poznávat nejen překrásné řeky jednotlivých zemí, ale i místní lidi, kulturu a kuchyni.

Co umí nejlépe: Zajistit na všech svých zájezdech tu nejpohodovější a nejpřátelštější atmosféru jakou si umíte představit.

Specialita: V nabídce najdete skvělý zájezd s názvem Velký vodácký okruh Balkánem, kde vám za dva týdny představí ty největší perly Albánie, Bosny, Černé hory a Chorvatska.

Počet klientů: cca 2500 osob ročně

Náš pocit: Na akcích CK Povoda si opravdu psychicky odpočnete a potkáte lidi stejné krevní skupiny.

Sídlo: Praha

Web: www.povoda.cz


Jakou máte zkušenost s CK Povoda vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

 


23.02.2016, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Ver ár jů from???