HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK ALPINA


Shrnutí: Cestovní kancelář nabízející široké spektrum outdoorových aktivit v Evropě i ve světě. Turistiku, cyklistiku, ferraty, i zimní hory zvládají dokonale.Kam jezdí: Perfektně umí snad všechny evropské outdoorové destinace, jen namátkou můžeme zmínit Černou Horu, Rumunsko, Itálii, Slovinsko či Francii. Navíc nabízí i daleké cesty od Mongolska, přes indický Ladakh až po Nový Zéland či Borneo.

Jakým stylem jezdí: Záleží na zájezdu a destinaci, které si vybere. Při několikadenních přechodech hor se přespává ve stanech, při nenáročné cyklistice najdete ubytování v hezkých penzionech. Největší výhodou je znalost destinací a zkušení průvodci.

Co umí nejlépe: Perfektně zvládají Balkán na kole i pěšky. Dokážou také dobře zorganizovat vícedenní přechod hor či MTB zájezd skoro všude v Evropě. Pravdou je, že málokteré jiná cestovka nabízí tak široké spektrum turistických a cyklo zájezdů s podobně vysokou kvalitou.

Specialita: Tady se všechno točí kolem hor a kol, takže přes tyto aktivity na cestách jsou v Alpině machři.

Počet klientů: 5 500 ročně

Náš pocit: Alpina nabízí velmi profesionální přístup, ale zároveň nepostrádá rodinnou a přátelskou atmosféru na zájezdech. Průvodci jsou zkušení, milí a hlavně nadšení.

Sídlo: Brno

Web: www.alpina.cz

Jakou máte zkušenost s CK Alpina vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


17.02.2016, Kateřina Petríková


Diskuse


Stanislav
Stanislav

S Alpinou jsem byl dvakrát , v Norsku a na Korsice . Měl jsem určité představy o průběhu zájezdu a požadavky na to co chci vidět. V podstatě splnili moje očekávání v obou případech. Záleží ale především na průvodcích. V Norsku hlavní vedoucí Tonda Hrabica - Skvělá organizac,  jeho znalosti a fyzická kondice . Na Korsice to bylo s průvodcema trochu slabší. Jinak, kdo nehledá hotelové pokoje a spokojí se se skromnějším ubytováním, teplou stravou, za rozumné peníze - můžu doporučit.

02. 01. 2018, 21:56:38

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestovaním zistíte, ako sa každý mýlil v názore na iné krajiny ....A.H