HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: DOJIZNIAMERIKY.CZ

Shrnutí: Cestovní kancelář specializující se na Jižní Ameriku. Poznávají ji v malých skupinkách a se špičkovými průvodci. Pro zájemce připravují i zájezdy na míru. Kladou důraz na hlubší poznání navštívené destinace a místních a zodpovědné cestování.Kam jezdí: Do Jižní Ameriky! Jak do tradičních destinací: Peru, Ekvádor a Galapágy, Patagonie, tak do budoucích turistických destinací jako např. Bolívie, Kolumbie. Zkrátka od Amazonie až po ledové vrcholky hor. Zároveň zprostředkovávají individuálním zájemcům cesty na Galapágy, do lesů Amazonie nebo jazykové kurzy v Ekvádoru.

Jakým stylem jezdí: V malých, většinou osmičlenných skupinkách. Tak se snáze dostávají mezi místní a mimo hlavní turistické cíle. S velkým respektem k místním a jejich kultuře. Průvodci jsou špičkoví znalci Jižní Ameriky.

Co umí nejlépe: Peru v mnoha variantách, např. prodloužené o Bolívii, Amazonii, další turistům téměř neznámé Incké památky a o návštěvu dalších míst, která se zatím na turistických mapách neobjevují.

Specialita: Cesty připravené na míru pro skupinky od 4 osob po celé Jižní Americe.

Počet klientů: Kolem stovky za rok - všech věkových kategorií.

Náš pocit: Jedná se o malou cestovku, což přináší velmi osobní přístup ke každému klientovi. Respekt k místním lidem je jedním z nejzákladnějších pravidel cestování s touto cestovkou. Cestovní kancelář podporuje např. Nadační fond Inka nebo společnost Člověk v tísni.

Sídlo: online (Plzeň)

Web: www.dojizniameriky.cz

Jakou máte zkušenost s CK DoJizniAmeriky.cz vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


11.01.2016, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Není všechno zlato, co se třpytí na tržišti.
Sponzorováno