HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

GOOD PLACES: Do Peru s návštěvou a léčením u šamanů v Amazonii

GOOD PLACES: Do Peru s návštěvou a léčením u šamanů v AmazoniiPutování v malé skupince po nejkrásnějších místech jižní poloviny Peru s možností sebepoznávacího rituálu a léčení u šamanů v Amazonském pralese. Poznáme kultovní místa incké kultury dodnes nabité úžasnou energií, zdobná koloniální městečka, unikátní komunity a všudypřítomné skvosty přírody, které Peru nabízí. Je možné se zúčastnit celé cesty nebo jenom její části a odletět z jakéhokoliv většího města s přestupem v Limě.

Před poznávací částí cesty je tedy možné být 3 dny až dva týdny v Amazonii a absolovat léčení tradiční přírodní medicínou a případně také očistné ceremonie s Ayahuascou. Tato část je po domluvě vhodná i pro lidi s určitou zdravotní nebo životní výzvou. Místního šamana již známe z předchozích let a velmi dobře diagnostikuje a doporučí, zda je vhodná přírodní nebo alopatická léčba.

Ayahuasca je mocná při léčení poruch nervového systému a psychiky (mj. Parkinson, Alzheimer, deprese, závislosti...). Pomocí vizí nám také ukazuje skryté příčiny nemocí a těžkostí. Hloubková očista orgánů a duše probíhá po vypití posvátného nápoje pomocí zvracení, vyprazdňování, pocení, katarzního výlevu emocí, atd. a možných následných vizí, nesoucích poselství z druhé strany.

Více na goodplaces.cz.


16.04.2015, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Dle všech existujících statistik v této oblasti v této době nikdy neprší!
Sponzorováno