HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

GOOD PLACES: Meditace a jóga v indickém Himálaji

GOOD PLACES: Meditace a jóga v indickém HimálajiZajímavá cesta do Indie s cílem poznat fungování vlastní mysli a také navštívit pár nádherných míst Indie se nabízí s cestovní kanceláří GOOD PLACES. Během kurzu meditace systematicky vystopujete, kam se vaše mysl „automaticky“ ubírá a co tím způsobuje. Indie vám pomůže odtrhnout se od české reality a společenských rolí.

Vynikající duševní úklid a vhled do umění meditace pro začínající i pokročilé. Každodenní program zahrnuje výuku a praktikování meditace, jógu, kreativní meditaci, 2 přednášky, konzultace, atd. Naši učitelé mluví anglicky a zároveň probíhá překlad do češtiny.

Kurz se koná na úžasném místě s výhledem na štíty Himálaje, navíc v oblasti obydlené tibetskými exulanty, takže před a po kurzu se dozvíte i hodně o tibetské kultuře, buddhismu, souvislostech a navštívíte svatyně tibetského buddhismu, vč. sídla H.H. Dalai Lamy XIV, kterého se nám při troše štěstí podaří spatřit. Podnikneme také celodenní výlet do hor na magické místo na dosah od impozantních vrcholů. Na závěr cesty podle zájmu zavítáme na otočku ke světovému skvostu Taj Mahalu.

Více na www.goodplaces.cz.


08.02.2017, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Miluju časová pásma, člověk nemusí ani chlastat a cítí se jako debil.