HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

CK TRUE TRAVEL: Jedinečná měsíční cesta po Novém Zélandu

CK TRUE TRAVEL: Jedinečná měsíční cesta po Novém Zélandu.Výhradní specialista na Nový Zéland, CK True Travel, vás zve na svůj nejlepší, téměř měsíční zájezd s názvem GRAND NEW ZEALAND. Věřte, že nikdo jiný vám takto dokonale Nový Zéland neukáže. Budete totiž v rukách zkušeného průvodce, kterému je Nový Zéland domovem.

Těšit se můžete třeba na národní park Mt. Cook, vysokohorské městečko Queenstown, horskou železniční trať přes viadukty a tunely do srdce národního parku Arthurs Pass, maorské kulturní představení, Auckland nebo poloostrov Coromandel s nádhernými plážemi a vodní rezervace v Mercury Bay.

Zájezd se koná v komorní skupině max 8osob, kompletní aktivity (např. nocleh na trojstěžníku ve fjordu Milford Sound, let vrtulníkem a jetboaty) jsou již v ceně zájezdu. Navíc se můžete těšit na vysoký standard ubytování a neotřelá místa, kam se po vyšlapaných cestách nedostanete!

Podrobnosti o zájezdu naleznete na www.truetravel.cz.


06.06.2014, Katka Smolová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Život je tak krátký a svět tak veliký!