HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

CESTUJI S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ

Sekce "Zajímavostí z cestovních kanceláří" je určena našim čtenářům, kteří by se rádi trochu zorientovali v pestré nabídce ohromného množství českých a slovenských cestovek. Můžete přispět svými názory, postřehy a doporučeními. V levém sloupci si můžete vybrat destinaci a najít informace o novinkách v nabídce cestovek či si přečíst, co se aktuálně v českých cestovkách děje. Níže pak přinášíme stručné profily cestovních kanceláří. Cestuji s cestovní kanceláří

ZAJÍMAVOSTI Z CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ

Průzkumem jsme zjistili, že naši čtenáři mají mimořádný zájem o novinky v nabídce cestovních kanceláří a leteckých společností.

HedvabnouStezku.cz čte měsíčně 130 - 150.000 lidí, kteří považují cestování za jednu ze svých hlavních životních náplní a jsou připraveni do něj investovat nadprůměrnou část svého příjmu.


Profily cestovních kanceláří

Texty jsou názorem redakce HedvabneStezky.cz a klientů zájezdů. Není to placená reklama ani PR článek ani žádná jiná forma skryté reklamy. Rovněž nejsme prodejci zájezdů, a tak může být naše hodnocení nezávislé, ať už se to cestovní kanceláři líbí nebo ne. Profily cestovek, které hodnotíme negativně, vůbec nezveřejňujeme.

Pokud jste zástupci cestovní kanceláře nebo letecké společnosti a chcete v této sekci zveřejnit něco zajímavého z vaší nabídky, pak vězte, že:

- zveřejňujeme jen opravdu nové, neobvyklé, překvapivé, prostě zajímavé informace

- krátký text pošlete šéfredaktorce webu Kateřině Smolová (katka.smolova(@)hedvabnastezka.cz)

Profil: CK ADVENTURA

Kvalitní aktivní i poznávací dovolená kdekoli na světě se zavedenou a na českém trhu už tradiční cestovkou. To jsou zájezdy s CK Adventura, která má ročně tisíce klientů a kterou s nejlepším svědomím doporučujeme.


Profil: CK ALVAREZ

CK Alvarez, specialista na exotiku, má v nabídce poznávací zájezdy do celého světa. Objevte kouzlo Asie, Afriky, Severní a Jižní Ameriky nebo Austrálie a Oceánie s týmem zkušených cestovatelů. Kvalita CK Alvarez je ověřena už od roku 1992 dlouholetou tradicí na českém trhu a tisíci spokojenými klienty.


Profil: CK ALPINA

Cestovní kancelář nabízející široké spektrum outdoorových aktivit v Evropě i ve světě. Turistiku, cyklistiku, ferraty, i zimní hory zvládají dokonale.


Profil: CK DOJIZNIAMERIKY.CZ

Cestovní kancelář specializující se na Jižní Ameriku. Poznávají ji v malých skupinkách a se špičkovými průvodci. Pro zájemce připravují i zájezdy na míru. Kladou důraz na hlubší poznání navštívené destinace a místních a zodpovědné cestování.


Profil: CK DREAM AFRICA

Malá cestovní kancelář, která vám dokáže sehnat osvědčeného a zkušeného průvodce kdekoliv v Africe.


Profil: CK EXOTICA TRAVEL

Pokud chcete dokonale poznat Kubu a Kostariku, nemůžete zvolit lepší cestovku. Exotica Travel pro vás připraví třeba individuální roadtrip za poznáním kubánské mentality a kultury. Málokdo vám taky dokáže zajistit tak široké spektrum aktivit a o Kubě a Kostarice má takový přehled!


Profil: CK GO2

S CK GO2 si užijete kvalitní zážitkovou dovolenou ve vybraných destinacích.


Profil: CK GOOD PLACES

Shrnutí: S CK Good Places si užijete kvalitní zážitkovou dovolenou ve vybraných destinacích. Jsou to specialisté na autentické cesty na míru pro dvě a více osob za ceny levnější než u klasických zájezdů.


Profil: CK INGOL

Již 20 let realizují rybářské a turistické zájezdy do Mongolska. Mají v zemi vlastní kempy a personál, mluvící i česky.


Profil: CK KARAVELA

Středně velká cestovka, která pořádá zájezdy do exotických destinací celého světa, zaměřuje se hlavně na klasické poznávácí cesty a horskou turistiku. Pyšní se tradicí již 22 let.


Profil: CK KUDRNA

Kudrna dělá svou práci odpovědně a poctivě - protože přesně takoví jsou všichni lidé od Kudrny, které známe. Velký důraz kladou na osobní přístup a klient je u nich vždy na prvním místě. Mají už více než 23 let zkušeností a přitom do toho stále vkládají své srdce.


Profil: CK LIVINGSTONE

Kvalitní poznávací zájezdy do exotických destinací. Cestovní kancelář s dlouholetou tradicí na českém trhu. Díky mnohaletým zkušenostem a silnému průvodcovskému zázemí připravujeme akce do všech exotických koutů planety. Zajišťuje i speciální akce na zakázku, kongresy, firemní a poznávací akce pro tématické skupiny.


Profil: CK MUNDO

Outdoorová, aktivní cestovka, se kterou jezdí vysoké procento mladých lidí. Majitel Petr Želiezko má zájezdy pod železnou kontrolou a rád se dobře baví... a s ním i klienti CK Mundo.


Profil: OFFROAD PRŮVODCE

Chcete-li si vyzkoušet, jak vypadá správná dovolená na čtyřech kolech, jistě oceníte služby průvodce Radka Šolce, který má 16 let praxe s podobnými cestami.


Profil: CK POVODA

Vodácká cestovka, která vás vezme nejen na české a slovenské řeky, ale i do vodácké exotiky. Spolumajitelka CK Povoda, Anička Moravová, učí kromě pádlování také lyžování; je průvodkyně, cestovatelka a hlavně fajn člověk do nepohody. Hlavně díky jejímu osobnímu nadšení je Povoda nesmírně živou a veselou cestovkou pro vodáky.


Profil: CK POZNÁNÍ

Cestovka, která se zaměřuje hlavně na evropské poznávací zájezdy s nenáročnou turistikou. Majitel CK Poznání, Jirka Erben, sám procestoval valnou většinu svých destinací a programy vymýšlí podle svých vlastních zkušeností.


Profil: CK RAJBAS

Sportovní outdoorové zájezdy za poznáním kultury a přírody. Nabízíme pohodový trekking, horolezecké výstupy, cykloturistiku, cestování na motocyklech i poznávací zájezdy.


Profil: REINA TRAVEL

Specialisté na Jižní a Střední Ameriku, kteří dokážou reagovat na každé vaše přání a sestavit tak zájezd na míru přesně podle vašich představ.


Profil: CK TRUE TRAVEL

Cestovní kancelář specializující se výhradně na cesty po Novém Zélandu. Její zakladatelé zde žijí více než deset let, a tak vám nabídnu vskutku skvělý servis i znalosti.


Profil: CK V-TOUR

Profesionální tým spolu s kvalifikovanými průvodci a vůdci tvoří jádro CK V-tour. Láska k horám a k pohybu na všechny možné způsoby je to, co je spojuje se všemi lidmi podobné krevní skupiny. Organizované zájezdy jsou však pouze jednou fazetou z jejich rozmanité činnosti.


Profil: ESO TRAVEL

Velmi profesionální přístup; Eso Travel se cíleně zaměřuje na movitější klienty a respektuje jejich individuální přání. Zakladatel, spolumajitel a ředitel firmy, Tomáš Cikán, patří rozhodně mezi nejschopnější lidi v oboru.


Profil: SANCHO TOUR

Velice aktivní a sportovní cestovka, která se specialzuje na poznávací expedice, treking, skialpinismus, lyžování, kanyoning a rafting. Láska k horám a horským expedicím se v zájezdech Sancho Tour nezapře. Všichni zaměstnanci cestovky jsou horalové se smyslem pro zodpovědnost i dobrou náladu.


Profil: CK TRIP

Cestovní kancelář TRIP se může pochlubit nejširší nabídkou cykloturistických zájezdů na českém trhu. Pořádá zájezdy pro velmi zdatné silničáře přes alpská sedla i na horských kolech, ale převážná většina zájezdů je pohodových s kvalitním zázemím. Mimoto nabízí vodácké, turistické či silvestrovské cesty.CESTOVATELSKÝ TWEET

Žij svůj sen.