Cestovatelský podvečer nás tentokrát zavede do severního Norska a na Shetlandy

Cestovatelský podvečer nás tentokrát zavede do severního Norska a na Shetlandy

foto: Harri Ahonen Cestovatelský podvečer se uskuteční 23. 2. 2019 v pražském Klubu cestovatelů od 17.30.

Finský dobrodruh, cestovatel a fotograf Harri Ahonen, který se do Prahy stále rád vrací, představí fjordy a souostroví severního Norska, kde se z moře k nebi vypínají ostré vrcholky hor, a nebudou chybět ani známé Lofoty a Vesterály.

Ve druhé půli večera přenesou Jitka Jindřišková a Michal Švec hosty do kraje vikingů a unikátních historických památek i přírodních zajímavostí, ač se bude jednat o kraj ležící mimo Skandinávii – souostroví Shetlandy.

Obě přednášky budou doprovázeny bohatým obrazovým materiálem, přednáška Harriho Ahonena proběhne v angličtině bez tlumočení, druhá pak bude česky.

Program podvečera:
17:30 Harri Ahonen: Treky severního Norska (anglicky)
19:00 Jitka Jindřišková a Michal Švec: Shetlandy – severský kout britského království (česky)

Vstupné: 60 Kč / 50 Kč pro členy Skandinávského domu, platba na místě (pouze v hotovosti). Vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme rezervaci vstupenek. Rezervace lze zaslat na e-mail: [email protected] nejpozději do soboty 23. 2. 2019, 9:00. Rezervace propadá 15 minut před začátkem první přednášky.

Odkaz na akci: www.skandinavskydum.cz/cestovatelsky-podvecer-2019

Harri Ahonen vystoupí také v Brně, a to 22. 2. 2019 v Moravské zemské knihovně. Přednáška rovněž proběhne v angličtině, vstup je volný bez nutnosti registrace. Odkaz na akci: www.skandinavskydum.cz/harri-ahonen-treky-severniho-norska

Cestovatelský podvečer se uskuteční 23. 2. 2019 v pražském Klubu cestovatelů od 17.30. Finský dobrodruh, cestovatel a fotograf Harri Ahonen, který se do Prahy stále rád vrací, představí fjordy a souostroví severního Norska, kde se z moře k nebi vypínají ostré vrcholky hor, a nebudou chybět ani známé Lofoty a Vesterály. Ve druhé půli večera přenesou Jitka Jindřišková a Michal Švec hosty do kraje vikingů a unikátních historických památek i přírodních zajímavostí, ač se bude jednat o kraj ležící mimo Skandinávii – souostroví Shetlandy. Obě přednášky budou doprovázeny bohatým obrazovým materiálem, přednáška Harriho Ahonena proběhne v angličtině bez tlumočení, druhá pak bude česky.

Program podvečera:

17:30 Harri Ahonen: Treky severního Norska (anglicky)

19:00 Jitka Jindřišková a Michal Švec: Shetlandy – severský kout britského království (česky)

Vstupné: 60 Kč / 50 Kč pro členy Skandinávského domu, platba na místě. Vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme rezervaci vstupenek.

Link na akci: http://www.skandinavskydum.cz/cestovatelsky-podvecer-2019/

Harri Ahonen vystoupí také v Brně, a to 22. 2. 2019 v Moravské zemské knihovně. Přednáška rovněž proběhne v angličtině, vstup je volný bez nutnosti registrace.

Link na akci: http://www.skandinavskydum.cz/harri-ahonen-treky-severniho-norska/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: