HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Veletrhy dovolených GO a Regiontour opět v Brně

Veletrhy dovolených GO a Regiontour opět v Brně

Tradiční veletrhy cestovního ruchu GORegiontour naplní ve dnech 14. - 17. ledna 2016 opět dva velké pavilony brněnského výstaviště. Na GO se prezentují hlavně cestovní kanceláře různých zaměření, Regiontour je přehlídkou především, ale zdaleka nejen českých regionů. Určitě naleznete i ten, který se vám bude hodit.V polovině ledna na brněnském výstavišti opět proběhne největší středoevropská prezentace průmyslu cestovního ruchu s akcentem na regiony, GO a Regiontour.

Na Regiontouru jsou hlavním tématem destinace v rámci států Visegrádské čtyřky - Česka, Slovenska, Polska a Maďarska. Stranou pozornosti nezůstanou ani další státy, například Švýcarsko, které láká nejenom na infostánek, ale také nabídku a ochutnávku švýcarských sýrů a čokolády, výstavu velkoformátových fotografií či prezentace na pódiu.


 

Veletrh GOVeletrh GO

Výborné sýry na veletrhu Regiontour Výborné sýry na veletrhu Regiontour

CK Livingstone pořádá tradičně festival GO KameraCK Livingstone pořádá tradičně festival GO Kamera

 

Prohlédněte si další fotografie k článku...


Nosným tématem domácího cestovního ruchu v roce 2016 bude 700 let od narození Karla IV. a toto výročí se promítne rovněž na veletrhu REGIONTOUR. V pavilonu P bude možné spatřit část výstavy připravované na Pražském hradě, k vidění zde budou například kopie korunovačních klenotů.

V pavilonu P také již počtvrté odstartuje gastronomický festival RegFoodFest a „cestovatelská“ restaurace nabídne speciality z různých českých a moravských krajů, ale i ze zahraničních kuchyní. Fanoušci dobrého jídla se poprvé mohou těšit také na sérii zábavně-naučných přednášek Věda je jídlo, kde se dozvědí různé zajímavosti o potravinách a jejich výrobě.

 

Veletrh RegiontourVeletrh Regiontour

 

Každý návštěvník veletrhu se může zapojit do soutěže CK LIVINGSTONE a vyhrát zájezd do exotického Nepálu, který je hlavním tématem letošního již 19. ročníku cestovatelského festivalu GO KAMERA 2016, který se v Kongresovém centru brněnského výstaviště koná po celé čtyři veletržní dny. Zde bude take probíhat přednášky desítek zajímavých hostů – horolezců, spisovatelů, fotografů, dokumentaristů, novinářů, diplomatů i dobrodruhů.

Na našem stánku se budou moci návštěvníci najíst výbornými arabskými jídly z restaurace Klub cestovatelů a u toho sledovat ty nejlepší filmy z festivalu Expediční kamera.

Více informací k veletrhům GO a Regiontour naleznete na www.bvv.cz/go-regiontour.


05.01.2016, Barbora Trnková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Jen blázen by šel, tam kam já jel.