Cestovatelské středy v Národním muzeu

Cestovatelské středy v Národním muzeu

Cestovní kancelář Livingstone a Národní muzeum pořádají již desátým rokem cyklus promítání a besed s názvem Cestovatelské středy. Tento jubilejní ročník byl zahájen v Nové budově Národního muzea na konci ledna a potrvají až do konce dubna.

Přednášky zahájil horolezec Radek Jaroš a rakouský dobrodruh Bruno Baumann. V únoru a březnu do Národního muzea zavítali například fotografové Jiří Kolbaba a Tono Stano, psychiatr Cyril Höschl, kaskadérka Hanka Dvorský či mladý youtuber Karel Kovář zvaný Kovy.

A kdo přijde dále?

Poslední březnová středa bude patřit bylinkáři Ladislavu Křížovi a celostnímu lékaři Pavlu Rejhovi. V dubnu pak do Národního divadla zavítá ředitel pražské ZOO Miroslav Bobek, diplomat Miloslav Stašek nebo spisovatelka Halina Pawlovská. Až do konce měsíce se pak můžete těšit na povídání s herečkou Simonou Babčákovou nebo jejím hereckým kolegou Janem Čenským, zpěvákem Janem Homolou či pilotem Richardem Santusem. A to je jen náznak toho nejzajímavějšího. Za téměř pět měsíců se v Cestovatelských středách představí na třicet zajímavých osobností. Diskusi s nimi navíc povede známý český cestovatel Ruda Švaříček. Podrobný program všech promítání najdete na www.cestovatelskestredy.cz. Dění můžete sledovat také na facebooku.

Vstupenky a rezervace:

Cena vstupenek je 150 Kč. Vstupenky zakoupíte online na portálu SMS ticket nebo na pokladně nové budovy Národního muzea. Přednáškový sál je zpřístupněn od 18:30 hodin. Vstupenky lze rezervovat telefonicky na pokladně muzea:tel. 224 497 430. Telefonicky rezervovaná vstupenka musí být vyzvednuta nejpozději 1 hodinu před začátkem přednášky – tedy do 18.00 hod!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: