HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil autora: Martina Jiřičková

jirickova.martina@gmail.com
Články autora (3):
Rubínové šperky Grand Canyonu
Yosemite ukrývající mamuty
Akvapark hloupých i chytrýchOblíbené příspěvky (0):


Diskuse


tebe si budu pametat,ze snazis se jizlive vyjadrovat o veceh a lidech ,kterym nesahas ani po koleno,urcite jses dcerenka zbohatlika co si dovolila jit za pomoci rodicu na Watak .Takovych hloupych a chytrych cechu ba i slovaku se vte vasej EU najde taky dost.
01. 07. 2011, 08:53:43

Pišto, jediná jízlivost v textu nepadla, naopak měl vyznívat smířlivým tónem. Pokud na tebe tak nepůsobil, je mi to líto, skutečně mě to mrzí. Je samosebou těžké zkusit popisovat něco tak obsáhlého a těžko popsateného, jako povaha národa, navíc tak pestrého. Zkusila jsem to. S jakým úspěchem, to už je věc vás - čtenářů. Ale jízlivosti, sakrasmu nebo popichování jsem se, dle mého, nedopustila. O osobitém vnímání textu je zbytečné diskutovat. Jediné jízlivosti, nebo lépe řečeno, jediného odsouzení něčeho, o čem nic nevím, ses tady dopustil ty. Nejsem dcerunka zbohatlíků. Cestu na WAT jsem si zaplatila sama, stejně jako zbytek výdajů. Nebylo to málo, něco se vrátilo, do něčeho jsem zkrátka investovala. Pracuji, světe div se, chodím od 16 na brigády a když dostanu nějaké peníze, snažím si je ušetřit, abych potom měla právě na cestování. Naštěstí moje koníčky přes rok nejsou nijak finančně náročné, peníze se tedy dají ušetřit. Hlupáků je všude dost (i mimo EU ;-) ). Nesnížím se k tomu, abych tě za jednoho z nich označovala, ačkoliv tím příspěvkem, tím přímočarým uvažováním bez jakéhokoliv promyšlení, tak na mě působíš. Pro příště se pokusím psát tedy jinak, stále se učím. A chci se učit. Uč se také a neodsuzuj zbytečně lidi, o kterých nic nevíš. Jinak si o tobě totiž lidé budou moci právem myslet, že jim po ta kolena, ba ani kotníky, zkrátka nesaháš.
04. 07. 2011, 13:59:27

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Kdo se mnou jede na Kiribati?
Sponzorováno