HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Čedok představuje cestovatelský portál Outvia.cz umožňující vytváření dynamických balíčků

Čedok představuje cestovatelský portál Outvia.cz umožňující vytváření dynamických balíčků

Rádi cestujete po vlastní ose a ne s velkým zájezdem, ale máte problém najít dostatek času na rezervaci letenek či ubytování? Řešením pro vás mohou být tzv. dynamické balíčky, které nově na českém trhu představila společnost Čedok.

Univerzální rezervační webový portál Outvia.cz nabídne možnost naplánovat si dolovenou přesně tak, jak si ji představujete vy sami. Navíc nabízí skvělou kombinaciinternetové nabídky (aktuálnost) s možností silné pobočkové sítě (možnost platby a dalších informací na pobočce).

Podobný formát dynamických balíčků ve světě naleznete zcela běžně, ryze český rezervační systém se sítí obsahující více než milion hotelů ale naleznete jen těžko. Výhodou společnosti Outvia.cz je také česká telefonická a online podpora, navíc je tojediné místo v Česku, kde můžete vytvořit rezervaci letenek a ubytování po celém světě na jednu objednávku.

Dalším velkým plusem je skvělá přehlednost stránek. Pokud tedy rádi cestujete ve své režii, ale občas vám prostě nezbývá čas na zdlouhavé rezervace a prohledávání nabídek, Outvia.cz může být příjemnou volbou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: