HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Časopis TRAVEL LIFE: roční předplatné za akčních 99.- plus bonusy pro předplatitele

Časopis TRAVEL LIFE: roční předplatné za akčních 99.- plus bonusy pro předplatitele

Nový český časopis TRAVEL LIFE dává náročným cestovatelům detailní odpověď na otázku KAM PŘÍŠTĚ? Pečlivě připravujeme konkrétní tipy na cestování vždy z 12 destinací světa. Hlavními tématy jsou kultura, památky, příroda, odpočinek, poznáván a aktivní dovolená.

Právě se chystá letošní první číslo, které přinese fotoreportáž z Ománu, důkladný průzkum Madagaskaru, Taiwanu, indonéských ostrovů Raja Ampat, řeckého Zakynthosu, kolumbijské Tayrony, nepálského treku kolem Annapuren, kulturního života New Yorku, italské Apulie nebo chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži. O cestování se pobavíme s Lucií Radovou a podnikání v Latinské Americe přiblíží Pavel Šembera.

Časopis TRAVEL LIFE si můžete předplatit pohodlně na celý rok za akční cenu 99 Kč. Ušetříte spoustu peněz a času sháněním časopisu v trafikách. Navíc můžete jako předplatitelé získat zajímavé zážitkové bonusy vždy pro dvě osoby. Více na www.Travellife.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: