BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!

BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!

BRUSSELS AIRLINES: Do Severní Ameriky se v létě dostanete mnohem častěji!

V letním letovém řádu platném od 25. března 2018 přidal národní belgický dopravce Brussels Airlines větší frekvenci letů do Severní Ameriky.

Brussels Airlines jsou národní  letecký dopravce Belgie se sídlem v Bruselu. Společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA), Asociace evropských aerolinií (AEA) a letecké aliance Star Alliance. Brussels Airlines byly založeny v roce 2002 a nyní jsou 100% vlastněny německou Lufthansa AG.

U Brussels Airlines pracuje přes 3600 zaměstnanců a denně odbaví 250 letů spojujících Brusel s 90 destinacemi v Evropě, 24 městy v Africe, 3 v Severní Americe a z Asie Tel Avivem a Bombají. V březnu 2018 přepravili Brussels Airlines 778 175 pasažérů, což je o 13 procent více, než v březnu roku 2017.

Od 25. března platí nový letový řád, díky kterému se do destinací v Severní Americe dostanou pasažéři častěji. Nově Brussels Airlines zařadily 5x týdně let na lince Brusel – Toronto a 6x týdně linku Brusel – Washington. I nadále zůstává denní spojení Brusel – New York jako v minulých sezónách.

Na dlouhé lety vypravují aerolinky Airbus A330-200 a A330-300, je zde možnost Business Class disponující pohodlnými postelemi a širokou nabídkou palubní zábavy. Economy Class je vybavena pohodlnými ergonomickými sedadly a možností využití vlastních dotykových obrazovek u každého sedadla. Je zde možnost zvolit Economy Privilege se zvětšeným prostorem pro nohy a větším rozsahem polohování sedadla.

Více informací najdete na brusselsairlines.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: