HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Baltic Trio: Soutěžní výstava fotografií z celého světa

Baltic Trio: Soutěžní výstava fotografií z celého světa

Na soutěžní výstavě snímků cestovatelů realizovaných v různých více či méně známých destinacích světa. Vystavené snímky se umístily na prvních místech v jednotlivých ročnících fotografické soutěže BalticTrio Photo Open. Soutěž je každoročně organizována cestovatelským klubem BalticTrio a v roce 2015 jsme organizovaly již 5. ročník soutěže.

Každoročně je soutěž otevřena všem fotografům-cestovatelům, kteří se rozhodnou zaslat své autorské snímky. Odborná komise pak ze zaslaných snímků vybírá ty, o kterých přítomní diváci na finálovém večeru hlasují (finále se koná zpravidla v pátek před prvním listopadovým víkendem).

V průběhu finálového večera probíhá přímé hlasování, na základě kterého jsou vyhlášeny vítězné fotografie ročníku. Tradičně vyhlašujeme pět soutěžních kategorií a tyto každý rok alespoň částečně obměňujeme. Některé se nám i po letech „vracejí“ do výběru (u fotografie máte vždy uvedeno v kterém roce a v které kategorii uspěla). V roce 2015 se vyhlašovaly následující soutěžní kategorie: Krásky světa; Cestovatelský underground; Pod bodem mrazu; Pár kilometrů od domova a Od soumraku do úsvitu.

Nad rámec běžných soutěžních kategorií je každoročně vyhlašována kategorie „Cena BalticTrio“, ve které vítězný snímek vybírá Komise soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: