Austrálie je nejmenším kontinentem rozlohou, diverzitou patří k těm největším, poznejte její krásy s CK Go2

Austrálie je nejmenším kontinentem rozlohou, diverzitou patří k těm největším, poznejte její krásy s CK Go2

Říká se, že na „rudém“ kontinentu je všechno nebezpečné, a co se nezdá nebezpečné, se vás jen pokouší zabít. Není to ale pravda a Austrálie je úchvatnou zemí plnou dobrodružství.

Již od roku 2005 působí cestovní kancelář Go2 v oblasti turismu, cest i poznávání světa. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovala stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Pacifik, Mauricius, Reunion, Tanzanie, Zanzibar a dalsi.

Na zájezdech je myšleno na dobrou kombinaci odpočinku, poznávání i aktivní dovolené v takovém poměru, aby si klienti mohli čas strávený cestováním opravdu užít. Nejenom, že CK zajistí ubytování a kvalitní program, pomůže také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařízením vhodného pojištění na cestu. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti individuální turistiky a jejich zkušeností využívají i jiné cestovní kanceláře.

Austrálie nabízí mnoho krás i divů, které je možné poznat i prozkoumat. Skalní útvary, bohatá fauna i flora, korálové útesy, moře a mnoho dalšího. Pokud vás tohle všechno zajímá, doporučujeme zájezd Příroda Austrálie a Tasmánie. Během 19 denního programu budete mít více než dostatek příležitostí poznat „šestý“ kontinent.

V programu nechybí skalní útvary známé jako 12 apoštolů, návštěva přírodní rezervace Tower Hill, kde je možné spatřit koaly a nelétavého ptáka emu ve volné přírodě, dále pak národní park Grampians s jeho nádhernými vodopády. Na své si přijdou i milovníci historie při návštěvě zlatokopeckého skanzenu Sovereign Hill a Muzea zlata s kopií největšího zlatého valounu na světě. Nesmí se zapomenout také na věznice Port Arthur. Následují města Melbourne a samozřejmě Sydney. Tak je možné pokračovat ještě dále Uluru, Modré hory, historická vesnička Kuranda… atd.

Pokud vás baví šnorchlování můžete si vybrat cestu Ikony země Jižního kříže. Nejenže budete mít možnost se potápět na Velkém bariérovém útesu, ale během 16 dní toho z Austrálie uvidíte opravdu hodně. Ochutnáte místní speciality, jako například klokaní nebo krokodýlí maso, zažijete východ slunce u posvátné hory místních domorodců jménem Uluru, navštívíte skalní komplex Kata Tjuta a projdete se skrz úchvatné Údolí větru. Noci strávené v poušti s možností pozorovat Jižní kříž se zaryjí opravdu hluboko do paměti.

Jestli máte rádi města, určitě vás nadchne zájezd Perly Austrálie a pacifického Fidži. Jednou jeho částí je totiž i prohlídka australského města Sydney. Úchvatné scenérie tamní Opery a Přístavního mostu okouzlí snad každého. Starobylá čtvrt The Rocks zase nabídne řadů zajímavých míst pro pobavení nebo ochutnání místních gastronomických specialit. Na své si však přijdou i milovníci přírody. Na programu zájezdu je návštěva nejstaršího pralesa na světě Daintree, kde se zkušeným průvodce budou mít návštěvníci možnost proniknout do tajů tohoto zvláštního ekosystému a vidět například vzácné kasuáry, rudé klokany, koaly i tropické papoušky. Šnorchlování, kulturu i gastronomii pak nabídnou ostrovy Fidži, o odpočinek se postarají tamní pláže, slunce a oceán.

CK GO2

Cestovní kancelář Go2 nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící průvodci na Bali, v Indonésii a v Australii již několik let žijí a dobře se vyznají v místních poměrech.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí