HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Nové linky

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Nové linky

CHINA SOUTHERN: Již pátá destinace v Austrálii.

CHINA SOUTHERN: China Southern přidává svou pátou destinaci v Austrálii. Od půlky prosince bude 4x týdně létat na trase Kanton – Brisbane – Cairns – Kanton.

QANTAS A EMIRATES: 6. září byla podepsána „revoluční“ dohoda o codeshare spolupráci mezi australskou společností Qantas a společností Emirates, které by měla, pokud jí úřady schválí, vstoupit v platnost od dubna příštího roku a platit dalších 10 let. Co všechno tato dohoda přinese se dočtete na mezipristani.cz.

VIRGIN AUSTRALIA: Virgin Australia objednaly letouny Boeing 737 MAX a staly se první australskou aerolinií, jež novou generaci Boeingu 737 zařadí do své flotily. Boeing 737 MAX má přinést leteckým společnostem úspory, jak v nákladech na palivo, tak i v údržbě.

QATAR AIRWAYS: Qatar Airways otevře od 3.7. novou linku do australského Perthu. Zákazníci ji budou moci využívat hned třikrát týdne.

AIR SEYSCHELLES: Air Seychelles končí provoz do Evropy. Nejdřív ukončí v půlce ledna 2012 lety do Londýna, Říma a Milána a na konci března pak i lety do Paříže.

Informace o nových linkách, zrušených letech i dalších zajímavostech připravujeme ve spolupráci s www.airways.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: