ALVAREZ: Nepoznané krásy Madagaskaru

ALVAREZ: Nepoznané krásy Madagaskaru

ALVAREZ: Nepoznané krásy Madagaskaru

Madagaskar je čtvrtý největší ostrov na světě, proslulý především nádhernou krajinou, přírodními parky a zajímavými endemickými druhy. Hlavní město se nazývá Antananarivo, zkráceně se mu říká Tana. Město leží téměř ve středu ostrova v průměrné nadmořské výšce 1400 metrů. Antananarivo je typické barevnými koloniálními budovami, bylo založeno králem Andrianjakou a jeho výstavba byla dokončena v roce 1625.

Zájezd nepoznané krásy Madagaskaru od CK Alvarez nabízí sondu do nádherné přírody tohoto exotického ostrova. Po cestě navštívíte především několik národních parků, přírodních a soukromých rezervací.  Za všechny lze jmenovat například národní park Andasibe, kde se můžete setkat s největším druhem lemura Indri Indri, soukromou plazí rezervaci či nejznámější národní park Ranomafana, kde kromě různých druhů lemurů a orchidejí jsou k vidění i krásné vodopády. Kromě přírodních institucí a oblastí budete na zájezdě objevovat i zajímavá městečka a řemeslné vesničky a na závěr nebude chybět ani dvoudenní odpočinek na madagaskarských plážích s možností koupání a šnorchlování či návštěva turistických atrakcí v Antananarivu, hlavním městě ostrova.

Tento osmnáctidenní zájezd je realizován v minimálním počtu 8 lidí a maximálním 14 klientů. V ceně ubytování jsou snídaně, jinak se klienti stravují individuálně za pomoci průvodce. Ubytováni budete v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Cestovat po ostrově budete pronajatým minibusem nebo autem či vlakem.

Celý program zájezdu si můžete nastudovat na webových stránkách CK Alvarez.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: