ALPINA: Itálie na kole i s ferratovým úvazkem

ALPINA: Itálie na kole i s ferratovým úvazkem

ALPINA: Itálie na kole i s ferratovým úvazkem

Cestovní kancelář Alpina nabízí hned několik zajímavých outdoorových zájezdů do Itálie. Za zmínku stojí zejména zájezd zaměřený na ferraty v okolí Marmolady. Na tomto zájezdu pro vás připravili to nejhezčí ze zajištěných cest v okolí nejvyšší hory celého pohoří, 3342 m vysoké Marmolady. Výzvou bude kombinovaný ledovcový a ferratový výstup na tuto královnu Dolomit. Poznáte i další horské skupiny, jako je Sella a Rosengarten, tedy místa, kde se psala historie turistických až horolezeckých výstupů.

Velmi oblíbené jsou také výpravy na kole. Zájezd Dolomity na MTB je skvělou výzvou pro všechny milovníky horských kol. Povrch tras je kombinací šotoliny, lesních cest, vysokohorských singletrailů i kamenitých sjezdů. Kdo rád jezdí z kopce, určitě vyzkouší i místní bikepark. Lanovky a výjezdy autobusem vám pomohou od těch největších stoupání a o to si pak budete moci více vychutnat sjezdy dolů.

Za trošku méně náročnější a pohotovější můžeme považovat zájezd Lago di Garda na kole. Je určen všem cyklistům, kteří si chtějí vychutnat pohodové vyjížďky v krásném podhůří italských Alp. Většina tras vede po asfaltovém povrchu, nečeká nás žádné větší a náročnější převýšení. Denně ujedeme od 50 do 65 km s maximálním převýšením 850 m. Vzhledem k rozvinuté turistické a volnočasové infrastruktuře v oblasti se nám nabízí celá řada možných aktivit či cílů.

Další zajímavé zájezdy naleznete na www.alpina.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: