HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

HEDVABNASTEZKA.CZ


FOTOREPORTÁŽ: Help camp v Guineji obrazem

FOTOREPORTÁŽ: Help camp v Guineji obrazem

Momentky z ulice nedaleko našeho domu ve čtvrti Dixinn guinejského hlavního města Conakry, kde jsme byli během Help Campu ubytovaní u kapitána Bangoury a jeho rodiny.

Střípky ze života dobrovolníka Green Life Help campu

Střípky ze života dobrovolníka Green Life Help campu

Žít nějaký čas v džungli na Sumatře. Zahlédnout třeba tygra. To vše se vám může poštěstit, pokud vyrazíte na Help camp Green life do Indonésie. A jaké to tam je? To vám prozradí dobrovolnice Ludmila.

HELP CAMP MEXIKO 2018

HELP CAMP MEXIKO 2018

Organizace United Vision vysílá do partnerských lokalit v Mexiku evropské dobrovolníky, kteří místním obyvatelům ve studiu anglického jazyka pomáhají. A to jak dospělým, tak dětem.

HELP CAMP UGANDA 2014

HELP CAMP UGANDA 2014

HELP CAMP 2015 - DOBROVOLNÍCI NA STAVBĚ ŠKOLY V NEPÁLU

HELP CAMP 2015 - DOBROVOLNÍCI NA STAVBĚ ŠKOLY V NEPÁLU

Pojďte pomoci se stavbou školy v Nepálu. Hledáme nejen nadšence, ale i řemeslníky. Třeba právě vy můžete dát vzniknout novému útočišti nepálských dětí.

HELP CAMP PERU 2015

Čech Yarda Gruss, který již mnoho let žije v Peru, kde provozuje hostel a cestovní kancelář, připravuje v roce 2014 první help camp v amazonské džungli u města Iquitos v indiánské vesnici San Pedro na řece Nanay. Yarda s touto vesnicí spolupracuje už několik let a rád by ji pomohl. Můžete se zapojit buď výukou malých indiánků, nebo se sázením juky, ananasu či banánovníku.

HELP CAMP SUMATRA 2018 - GREEN & BLUE

HELP CAMP SUMATRA 2018 - GREEN & BLUE

Nezisková organizace Spolek Prales dětem vytvořila nový unikátní dobrovolnický program na Sumatře, v němž se můžete zapojit do ochrany tropického deštného pralesa v česko-indonéské rezervaci Green Life a do ochrany Indického oceánu v souostroví Pulau Banyak na Sumatře v Indonésii.

HELP CAMP BANÁT 2018

HELP CAMP BANÁT 2018

Pojeďte s námi na cestu do české historie, poznat život krajanů a nádherný kus země u srbských hranic.

HELP CAMP TANZÁNIE 2016

HELP CAMP TANZÁNIE 2016

Být dobrovolníkem Bez mámy neznamená jen nebýt fixován na svou mámu a i bez ní putovat na opačnou stranu světa. I když i to je potřeba. Znamená to, však především, být dobrovolníkem Občanského sdružení Bez mámy, které pomáhá dětem v Tanzanii. Sdružení Bez mámy staví pro děti bez rodičů domov, dává jim šanci na vzdělání a na lepší budoucnost, zprostředkovává sponzoring sirotků rodičům z České a Slovenské republiky, podporuje a opravuje tanzanské školy a snaží se pomáhat i jiným potřebným.

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2018

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2018

Výuka angličtiny v základní škole Ngolang na ostrově Lombok v Indonésii, kterou organizuje Kintari foundation.

HELP CAMP: DOBROVOLNICTVÍ PRO SLUNEČNÍ ŠKOLU 2015

HELP CAMP: DOBROVOLNICTVÍ PRO SLUNEČNÍ ŠKOLU 2015

Projekt SURYA představuje solární školu, která umožňuje základní vzdělávání a celoroční výuku ve vesnici Kargyak. Ta leží ve výšce 4200 m.n.m. v severní části indického Himaláje v pohoří Zanskar, v jedné z posledních částí Indie, kde přežívá původní tibetská kultura.

HELP CAMP INDIE – LADAKH 2019

HELP CAMP INDIE – LADAKH 2019

Cesta do Himálají je pro dobrovolníky úžasnou zkušeností, při které mohou poznat z blízka kulturu Malého Tibetu a zároveň udělat něco dobrého. V průběhu pobytu bydlí dobrovolníci u rodin dětí ze školy, mohou vyrazit s dětmi na školní piknik nebo se zúčastnit různých oslav, které ve vesnici probíhají. Kontakt lidí rozdílných kultur vede k vytvoření reálnějšího pohledu na život na druhé straně planety a poučení na obou stranách.

HELP CAMP NEPÁL 2019

HELP CAMP NEPÁL 2019

Máte v sobě ten pocit, že nechcete prožít svůj život jen každodenním chozením do práce, pod tlakem a ve stresu naší moderní doby? Chcete věnovat svůj čas a energii něčemu smysluplnému? Toužíte poznat svět a jinou kulturu? Máte dost kuráže a umíte opustit pohodlí svého domova? Pojeďte učit děti angličtinu do Nepálu!

HELP-CAMP GRUZIE THUŠSKO 2019

HELP-CAMP GRUZIE THUŠSKO 2019

Help-camp v Thušsku se řídí myšlenkou přispět alespoň malým dílem k rekonstrukci některých zajímavých míst a jejich udržitelné přístupnosti pro návštěvníky regionu. Zároveň nabízí možnost poznat tento region mnohem hlouběji než obyčejný turista, vžít se do myšlení i problémů místních lidí a samozřejmě také poznat nové zajímavé lidi.


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

když chceš, rozumíš každé řeči :)