ADVENTURA A CHINA TOURS: Nové a přehledné webové stránky

ADVENTURA A CHINA TOURS: Nové a přehledné webové stránky

ADVENTURA A CHINA TOURS: Nové a přehledné webové stránky

CK Adventura a její dceřiná společnost China Tours dokončily práce na společném redakčním systému zájezdů a současně obě firmy spouští webové stránky, jež tento nový systém plně využívají. „Nový redakční systém zájezdů jsme vybudovali po 15 letech provozu starého, jenž byl mimochodem jedním z prvních takovýchto systémů mezi českými cestovkami,“ uvedl Petr Novotný, ředitel Adventury.

„Systém, který původně řešil především přípravu tiskového katalogu, jsme postupem času rozšířili i pro správu webů, napojili na ekonomické a rezervační systémy. Jenže pochopitelně po určité době morálně i technologicky zastaral a přestal stačit požadavkům našich firem.“ Našim původním záměrem bylo podobný systém zakoupit či pronajmout. Bohužel jsme jej ani po pečlivém hledání na českém trhu nenašli a byli jsme postaveni před náročné rozhodnutí systém vyvinout vlastními silami.

Nový redakční systém zájezdů ŽANETA je určen především pro správu nepobytových programů, tedy poznávacích a sportovních zájezdů. Byl vyvinut během uplynulého půl roku a běží na nejmodernějších technologiích a umožňuje správu zájezdů a www-stránek pro neomezený počet CK a jejich webů.

Spuštění obou našich hlavních www-stránek plně prověřilo funkčnost Žanety,“ dodal Miloš Podpěra, ředitel China Tours. „V naší firmě došlo navíc k souběhu dokončení nového webu a přípravy tištěného katalogu, který také dnes vydáváme, a tak jsme systém prověřili opravdu naostro a důkladně. Po zkušenostech, které mám s přípravou různých systémů, mne překvapilo, jak málo nedostatků nám ovlivnilo zatěžkávací provoz, a proto věřím, že nový systém bude cenným pomocníkem při chodu našich CK. China Tours také nedávno, 8. října, oslavila své 13. narozeniny, takže vydání nového katalogu a spuštění nových www-stránek je takový vlastní dárek.“

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: