360° Challenge na podzim v Praze i Liberci!

360° Challenge na podzim v Praze i Liberci!

Zatímco doznívají emoce z prvního závodu 360°Challenge, který se uskutečnil poprvé letos v dubnu v Riegrových sadech, kde se hrálo na všestrannost, pomalu se zahajují přípravy na podzimní závod! Závod sklidil mezi běžci úspěch a tak vznikla i nová odnož ­ 360°Challenge TOUR.

360°Challenge a TOUR

Běžecký závod, 6 km dlouhá trať rozdělena celkem do 3 kol, kde se vždy zdolávají 4 stanoviště po dvou cvicích. V dubnu nejvíce účastníky potrápili kačáci do kopce a slibovaní humusáci, které zůstávají i na podzim! Co je ale nového? “Na trati jsou připraveny stanoviště se zcela novými cviky”. Závodníci se mohou těšit na dřepy s výskokem, upgradované angličáky, ale i mnohem víc! V rámci sportovního veletrhu Sport live se závod rozšiřuje i do Liberce. “360°Challenge TOUR je oficiální součástí závodu a jejím cílem je podpořit všechny ke zdravému životnímu stylu, překonávání sebe samých a to i mimo Prahu. 360°Challenge TOUR vychází konceptem z Riegrových sadů, ale není jeho věrnou kopií. Různá města ­ různé možnosti”.

Ženy, muži i děti

Na své si přijde opravdu každý. Kromě mužské a ženské kategorie, která startuje v 11.00 hod., je připravena i speciální dětská verze závodu. Děti přijdou na start krátce po obědě ve 13:00 hodin. To znamená, jestli máš doma dítě, které rádo závodí, vem ho s sebou a užijte si závod společně! Registrace již probíhají! Každý závodník, malý i velký, si kromě emocí a zážitků odnese i speciální designovou medaili ze Spaltolandu, tentokrát podzimním designu.

Pro diváky bude připravena opět řada exhibic a doprovodný program. Po celý den závodu bude probíhat i charitativní výzva na podporu Terezky z Chrudimi, do které se může zapojit každý účastník a návštěvník závodu. Za poplatek 20 Kč budou účastníci na stanovišti překonávat co nejvyšší počet opakovaní cviku, kterého si pro ně SVVAT tým se záštitou Lenky a Martina připraví.

Celá akce bude završena večer v pražském klubu Dejavu, kde závodníci zabojují, tentokrát společně proti osudu na Noci na pomoc. Na charitativním večeru bude probíhat kromě oslav vítězství i tombola a doprovodný program v sestřičkovském stylu.

Tak co, půjdeš s námi do toho a ukážeš světu, že i Ty na to máš?

Více zde: www.360challenge.cz

https://www.facebook.com/pages/360­challenge/736446189765457

https://www.youtube.com/watch?v=lMOK6VpDMK8

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: