10 důvodů proč běžet Army Run

10 důvodů proč běžet Army Run

Pokud milujete běh, bahno a překážky, rozhodně by jste si neměli nechat ujít extrémní překážkový závod Army Run, jehož první díl zavítá již 27. června do Černé v Pošumaví, kde si budete moct vyzkoušet kompletně novou trasu se spoustou bahna.

Pořadatelé pro závodníky připravili 2 tratě. Méně náročná trať „Civil“ měří 10 km a zahrnuje minimálně 20 překážek, náročnější trať „Army“ je 16 km dlouhá a obsahuje minimálně 30 překážek. Zúčastnit se boudou moct jak jednotlivci, tak týmy. Celý závod se bude odehrávat v nádherném prostředí šumavských lesů v blízkosti Lipenské přehrady. Součástí bude i bohatý doprovodný program, jako Army Kids, lanový park, paintball, lukostřelba, afterparty apod.

Deset důvodů proč do toho jít:

1) Protože ARMY RUN je jediný překážkový běh na světě, který má v repertoáru armádní překážkovou dráhu, na které cvičí profesionální vojáci ČR a NATO

2) Protože budeš mít právo nosit ARMY RUN dog tag, se kterým (přiznejme si) vypadáš fakt hustě

3) Protože to na trati můžeš nandat profesionálním vojákům. A když to nandaj oni tobě, tak jsou to přece profíci, takže jsi vlastně furt borec

4) Protože na ARMY RUN budeš muset do boje zapojit celé tělo, včetně jater. Na konci tě totiž čeká epická after-party

5) Protože po doběhnutí si budeš připadat jako pán světa (co leží v trávě a heká, ale to je jenom tak naoko, ve skutečnosti to bylo fakt super easy a příští rok dáš určitě tu 16ku)

6) Protože jedině na ARMY RUN zažiješ masivní překážky armádního stylu (a protože náš stavař je magor, pro něhož je rozpočet sprostý slovo)

7) Protože jenom na ARMY RUN je ta nejlepší týmová atmosféra ze všech závodů (takže za tvůj průměrný čas může vždycky někdo jiný z týmu, ty jsi borec)

8) Protože na ARMY RUN je na překážkách minimum front (na seznamování máme after-party)

9) Protože na ARMY RUN je připravený závod i pro děti (který pak budou spát jako dřevo a ty se tak můžeš naplno věnovat after party)

10) Protože tě na občerstvovací stanici čeká překvapení, ze kterého ti vyschne v puse (to je ale hádanka, co? To neuhodneš!)

Šumava / 27.6.2015

Vyškov / 22.8.2015

Více informací na: www.armyrun.cz

Propozice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: