HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PRÁCE V CESTOVÁNÍ

POSLEDNÍ DISKUSE

PROJEKTOVÝ MANAGER DO RUSKA A ZEMÍ NĚKDEJŠÍHO SOVĚTSKÉHO SVAZU

CK Adventura s.r.o. (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Praha

Typ úvazku: Plný úvazek

www.adventura.cz

PROJEKTOVÝ MANAGER DO RUSKA A ZEMÍ NĚKDEJŠÍHO SOVĚTSKÉHO SVAZU: Praha 10

Hledáme nového kolegu do našeho realizačního oddělení na uvolněnou pozici garanta zájezdů do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu. Jedná se o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Bezpodmínečně nutná je znalost ruštiny, alespoň částečná znalost regionu a především zájem a nadšení pro cestování do těchto zemí. Pozice je vhodná i pro absolventy. Pokud máte ve svém okolí osobu, která by se na tuto pozici hodila, určitě jí tuto nabídku předejte!

Pracovní náplň:

kompletní realizace poznávacích zájezdů do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu  jednání s místními partnery, rezervace ubytování, dopravy a služeb na místě  zajišťování letenkového a vízového servisu  vyřizování dotazů klientů, organizace předodletových schůzek  zodpovědnost za finanční výsledek zájezdů  příprava nových zájezdů do daných destinací  realizace zakázkových programů do daného regionu  spolupráce na tvorbě katalogu, textů zájezdů a kalkulace cen  účast na výstavách a propagačních akcích Adventury  spolupráce s dalšími odděleními

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti odpovídající finanční ohodnocení zajímavou a kreativní práci firemní benefity volnou pracovní dobu nástup dle dohody místo pracovní činnosti je Praha.

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou znalost Rj a Aj na středně pokročilé úrovni podmínkou znalost dalšího jazyka výhodou vynikající organizační schopnosti vysoká míra samostatnosti, pečlivost a zodpovědnost odolnost vůči stresu dobrá uživatelská znalost MS Office aktivní řidič skupiny B

Výběrové řízení:

Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: martin.kindl@adventura.cz nejpozději do 19. 10. 2017.

Nástup leden 2018

Kontakt: Martin Kindl martin.kindl@adventura.cz

22.09.2017,

CESTOVATELSKÝ TWEET

Tak přesně tenhle hotel už je zavřený. Ale ukážu vám jiný!