HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PRÁCE V CESTOVÁNÍ

POSLEDNÍ DISKUSE

BRIGÁDA V KEMPU - obsluha zákazníků v prodejně s turistickým vybavením

ForCamping s.r.o. (Outdoorový obchod, Půjčovna vybavení)

Místo práce: Jihomoravský

Typ úvazku: Brigáda

www.4camping.cz

BRIGÁDA V KEMPU - obsluha zákazníků v prodejně s turistickým vybavením: Pasohlávky a Vranov

Společnost ForCamping s.r.o. hledá šikovné lidi na letní brigádu. Pro naše prodejny s turistickým, kempingovým a outdoorovým vybavením v Autokempu Merkur Pasohlávky (Jižní Morava, na břehu Novomlýnské nádrže, cca. 25 min. jízdy z Brna) a v Campingu Vranovská pláž hledáme prodavače.

Prodejna zároveň slouží také jako výdejní místo e-shopu www.forcampincg.cz.

Pro období červen - srpen hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ v obchodě s outdoorovým zbožím

V červnu bude brigáda vždy v pátek - neděli, v červenci a srpnu už každý den. Nabídka brigády je vhodná zejména pro zájemce, kteří mají v uvedeném termínu čas a chuť prožít léto v kempu při zajímavé práci. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou pracovat po celou uvedenou dobu s tím, že docházka bude rozložena mezi více brigádníků. V pracovní dny bude v každé prodejně vždy jeden člověk, o víkendu dva. V měsíci se budou střídat 2 - 3 lidé.

Náplň práce:

odborné poradenství při prodeji outdoorového zboží - schopnost poradit a pomoci zákazníkovi vybrat zboží

fyzický příjem a zpracování zboží, tzn. vybalení, oštítkování, umístění na plochu

příjem zboží do systému, práce s počítačem

objednávky a výdej zboží přes eshop

Požadavky:

minimálně SŠ vzdělání

uživatelská znalost PC

zájem o outdoor, nebo vztah k turistice, lezení apod.

znalost anglického (popř. německého) jazyka výhodou

zkušenosti z maloobchodního prodeje výhodou

schopnost komunikace

ochota učit se novým věcem, umění improvizace a pečlivý a systematický přístup k práci

Další informace:

otevírací doba prodejny je od 10 do 19 hodin (s přestávkou na oběd)

pokud nejste místní, máte zajištěn nocleh v kempu (stan, spacák, karimatku vám případně zapůjčíme)

v kempu můžete využívat bohatý večerní program (diskotéky, letní kino každý den, koncerty ...)

nabídka je vhodná pro studenty VŠ

pro vybrané uchazeče zajistíme školení

Odměňování:

hodinová mzda, 85 Kč / hod + odměny dle obratu prodejny = cca100kč/hod

sleva na nákup zboží 20%

V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis s informací, jaký máte vztah k outdooru a vaše časové možnosti v období červen – srpen.

Nabízíme:

Odměňování:

Požadujeme:

Požadavky:

Nástup červen, červenec,srpen

Kontakt: Tomáš Sedlák tomas.sedlak@forcamping.cz 774 138 700

19.05.2017,

CESTOVATELSKÝ TWEET

Okradli nás a shořel nám stan. Ale příště jedu zas!