HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

WIZZ AIR: Přátelé jsou si nablízku, i když je dělí velká vzdálenost

WIZZ AIR: Přátelé jsou si nablízku, i když je dělí velká vzdálenostNaše sociální kruhy se rozšiřují díky technologiím, které náš svět zmenšují. Internet a cenově dostupné letenky dávají našim životům vzájemně propojenější a mezinárodnější rozměr.

Každý máme jiné důvody, proč cestujeme. Někteří létají pro radost, například na dovolenou, nebo chtějí poznávat nová místa. Jiní cestují v rámci svého podnikání nebo studia, aby rozvíjeli svou kariéru. A nedávno mnoho z nás začalo cestovat za svými rodinami nebo přáteli, protože v dnešní době již nejsou osobní vztahy limitovány hranicemi.

Letecká doprava se stala komoditou. To však také znamená, že je každý cestující odlišný.

Ten, kdo si odskočí na víkend do Londýna za svými přáteli, má odlišné potřeby než lidé, kteří cestují na delší dovolenou.

Wizz Air proto umožňuje svým cestujícím individualizovat si letenky podle svých vlastních potřeb! Můžete si vybrat množství zavazadel, za které jste ochotni zaplatit, kolik prostoru pro nohy potřebujete, zda si chcete ponechat možnost změny letu atd. Díky tomu nemusíte platit za služby, které nechcete využívat, a každý tak může minimalizovat své náklady!

Wizz Air nabízí lety z Prahy do mnoha destinací, včetně letišť Bari, Londýn-Luton, Milán-Bergamo, Tel-Aviv, Benátky a Řím, zatímco z Brna se dostanete do měst, jako jsou Londýn nebo Eindhoven. Takže vaši přátelé a blízcí na vás mohou čekat prakticky kdekoli.

Vzdálenost už není v tomto novém světě omluvou, proč zanedbávat vzájemné vztahy.


23.05.2016, Katka Smolová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestuji, tedy jsem...