Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Partneři EK 2017 Hannah Gumotex Brussels airlines Livingstone Ortlieb Feldten Hukot

HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Mapa EK - kdy a kde

Festival bude probíhat v termínu od 23.2. do 5.4. 2017

Filmy z hlavního programu jsou promítány na všech místech. Bonusové filmy na uvážení místního spolupořadatele.

Podrobný program a cenu vstupného se dozvíte po rozkliknutí daného místa promítání.

 

Více než 200 měst v ČR a SR. Data se stále doplňují.


ČR/SR
Kraj

 

Město Datum konání Jméno pořadatele Místo konání
Považská Bystrica 11. 03. 2017 Juraj Lukáš Kino Mier
Púchov 22. 02. 2017 Juraj Lukáš Dom kultúry
Veľký Krtíš 18. 03. 2017 Dana Trtíková Kultúrny dom
Bratislava 05. 04. 2017 OZ Cestou necestou Nervosa Restaurant
Pezinok 22. 02. 2017 OZ Cestou necestou Dom kultúry Pezinok
Hnúšťa 25. 02. 2017 Mgr. Martin Pliešovský Kino Rimava Hnúšťa
Nová Dubnica 09. 03. 2017 Oddelenie kultúry a športu MsÚ Nová Dubnica kino Panorex
Nitra 28. 03. 2017 CINEMAX a.s. CINEMAX Nitra
Prievidza 10. 03. 2017 Jana Hvojniková Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Trnava 28. 03. 2017 Suchánková Denisa CINEMAX TRNAVA MAX
Košice 28. 03. 2017 CINEMAX KOŠICE CINEMAX KOŠICE
Banská Bystrica 28. 03. 2017 CINEMAX BANSKA BYSTRICA CINEMAX
Žilina 28. 03. 2017 Minárik Peter CINEMAX ŽILINA
Skalica 28. 03. 2017 CINEMAX SKALICA CINEMAX SKALICA
Michalovce 14. 03. 2017 MsKS Michalovce MsKS - kino Centrum Michalovce
Prešov 28. 03. 2017 Mgr. Agim Mustafaji CINEMAX PREŠOV
Levice 17. 03. 2017 Andrea Hlásna Mládežnícke centrum Kontakt
Šaľa 09. 03. 2017 DK Kino šaľa DK Kino Šaľa
Richvald 25. 03. 2017 Pavol Hankovský Kultúrny dom Richvald
Šumiac 11. 03. 2017 Dajana Margetová / OZ MONS REGIUS Pohostinstvo pod Úbočou
Martin 17. 03. 2017, 18. 03. 2017 Ivan Panák Barmuseum, kino Moskva
Levoča 11. 03. 2017 Mestské kultúrne stredisko mesta Levoča Kino Úsmev
Ružomberok 15. 03. 2017 KDAH, a.s. Kino Kultúra Ružomberok
Trebišov 25. 03. 2017 Mesto Trebišov Mestské kino Slávia
Malacky 29. 03. 2017 Mestské centrum kultúry Malacky MCK - Kultúrní domeček (kino)
Humenné 20. 03. 2017 Katarína Matuškovičová kino Fajn Humenné, Dom kultúry
Nové Mesto nad Váhom 22. 03. 2017 MsKS + Kino Považan
Brezno 25. 03. 2017 Marián Pavúk Bombura Klub
Kremnica 11. 03. 2017 občianske združenie 1115 kino Akropola Kremnca
Rajec 24. 03. 2017 Anna Tordová Rajec, veľká zasadačka MU
Brezno 25. 03. 2017 Marián Pavúk Klub Bombura
Liptovský Mikuláš 10. 03. 2017 Nataša Simonková Multikino Golden Apple Cinema
Hanušovce nad Topľou 18. 03. 2017 KST Krokus [Pavol Hreha] Mestský kultúrny dom
Jelšava 17. 03. 2017 Mestské múzeum Jelšava Mestské múzeum Jelšava
Giraltovce 05. 04. 2017 Súkromná základná škola Giraltovce Mestský úrad Giraltovce
Čadca 25. 03. 2017 Zuzana Hudecová Dom kultúry, Čadca
Štúrovo 03. 03. 2017 Erika Budaiová Kino Danubius
Štúrovo 03. 03. 2017 Erika Budaiová Kino Danubius
Ľubovec 25. 03. 2017 Matej Šarišský Ľubovec
Turčianske Teplice 24. 03. 2017 Peter Prokša kino Turiec
Stropkov 25. 03. 2017 Mgr. Tibor Kubička divadelná sála kultúrneho strediska
Dobšiná 11. 03. 2017 Anna Macková Kultúrny dom
Dojč 11. 03. 2017 Dominik Morávek Penzión U Tatu
Banská Štiavnica 09. 03. 2017 Mesto Banská Štiavnica Kino Akademik
Galanta 09. 03. 2017 Mgr. Peter Kolek Kino DK Galanta
Rožňava 17. 03. 2017 Anežka Kleinová kino Apollo
Svidník 31. 03. 2017 Tatiana Bóriková Club Holičstvo
Bardejov 31. 03. 2017 Mgr. Lívia Šarišská Poľsko-slovenský dom v Bardejove
Šurany 25. 03. 2017 Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej
Bánovce nad Bebravou 01. 04. 2017 Ondrej Kubala Bánovce nad Bebravou
Zvolen 25. 03. 2017 Miroslav Petrik IC Zvolen