HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub Hedvábná Stezka Klub cestovatelů Praha/Brno

HEDVABNASTEZKA.CZ


Kolik stojí Barma

Nebýt turistou, mohla bych po Barmě cestovat levně. V autobuse bych platila správné ceny a do všech budhistických pagod bych mohla jít zdarma. Ale možná, že nebýt turistou, nemohla bych si dovolit ani návštěvu okresního města.

V království čaje a orchidejí   

Cesta do Ekvádoru a Peru - září, říjen 2003 - 1. díl Ekvádor

Celou cestu se před námi na konci údolí tyčila parádní HORA, následně se obcházela sedlem zprava. Po dvou a půl dnech jsme přešli údolí Santa Cruz, vylezli do sedla (4800), a za pršo-sněhového počasí sestupovali na druhou stranu.

Když v Kačkaru ještě leží sníh

Nádherné pohoří Kačkar se táhne zhruba západo-východním směrem podél pobřeží Černého moře. Nám by se náramně hodilo přejít jeho hřeben z černomořské stany na jižní stranu a vyhoupnout se tak do Kurdistánu. "Kačkar se ještě bez vybavení přejít nedá, v sedlech pořád leží moc sněhu - to až tak v půlce června," říká tlustý zarostlý horský vůdce ve vesnici Ayder. "Můžete ale zkusit trek kolem tří ples," navrhuje a kreslí nám do mapy jeho trasu.

Jak se stát členem?

1. Vyplňte čtyři základní údaje po internetu

- Členství v o.s. Klub Hedvábná stezka je zdarma. Pokud souhlasíte s cíli a aktivitami můžete se stát členem jednoduše vyplněním základních údajů (jméno, kontakt, rok narození, město/obec bydliště). Přihlašovací formulář najdete zde.

2. Vyzvedněte si členskou kartu, se kterou získáte řadu výhod

- Po vyplnění přihlašovacího formuláře dostanete do 10 dnů informační email. Oproti vytisklému emailu získáte na odběrných místech Klub Cestovatelů Praha,Brno,Dap Sport Hradec Králové, Africatravel Ostrava a Rocknwall Plzeň v době od 15 do 18 hodin   členskou kartu a s ní můžete využívat různé výhody. Pokud nedostanete do deseti dnů od registrace informační email, prosíme o kontaktování na pavel.pichler@hedvabnastezka.cz

- Pokud nechcete, členskou kartu si samozřejmě vyzvedávat nemusíte.

3. Využívejte výhody

- Po předložení karty získáte slevy na zájezdy, letenky a nákupy v outdoorových obchodech, vstup na vybrané akce zdarma nebo levněji a další výhody. Některé akce budou určeny jen členům.

4. Účastněte se zajímavých akcíVýhody pro členy Klubu Hedvábná stezka

Členové Klubu Hedvábná stezka mohou využívat různých slev u našich partnerů. Zde jsou první z nich. Seznam bude jistě rychle růst.