HEDVABNASTEZKA.CZ POHORA.CZ AIRWAYS.CZ EXPEDIČNÍ KAMERA KLUB HEDV. STEZKA KLUB CESTOVATELŮ Praha/Brno KARAVANA ESHOP (mapy aj.)

POSLEDNÍ DISKUSE

Permit do Tibetu

Permit do Tibetu 12. 06. 2009, 12:36:20
 
Tomas Ahoj,
nemate nekdo zkusenosti ze ziskanim povoleni pro vstup do Tibetu (z Ciny). Je mozne ho ziskat uz v Praze (na ambasade/pres nejakou cestovku)? Co je k tomu potreba a za kolik?
Diky

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Permit do Tibetu 14. 06. 2009, 21:43:49
 
Ivan Ahoj Tomasi,
mylim se kdyz se domnivam ze ses taky chytnul na levne letenky? :)
Ambasada ti to nezaridi, ale da ti kontakt na agenturu (tusim) ve Lhase ktera jako jedina ti to zaridi. Ale je to udajne na cca 14 dni - aspon tak mi to napsal prodejce letenek. Dival jsem se na stranky cinske ambasady a je to tam popsany.
Momentalne to vypada ze muj doprovod asi nebude moct jet, nedomluvime se na spolecne ceste? Ja planuji cca 14 a vice dni, prioritou je pro me BC pod Mt.Everestem a foceni hor cestou (tim asi budu otravovat). Stejne tak pokud Vas pojede vic a nebranite se spolecnosti tak se ozvi.
Diky, Ivan

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Tibet 04. 07. 2009, 14:38:09
 
Jana Ahoj Ivane, kdy jedeš do Tibetu?My odletame v úterý7.7. do Pekingu a po 4 dnech pokračujem do Lhasy asi vlakem.Pak pod BC a postupně na Kailas.Hledame par lidi do auta, jinak je to dost drahe.Ahoj,Jana

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek

 


Sem vložte diskusní příspěvek.




 
 +   = 
 

RSS této diskuze