USA

Západ USA – září 2015

Jirka

Zdravíčko!

10. září mi z Vegas odlétá kamarád a já až do 2. října v USA osiřím. Dejme tomu, že si asi nějak poradím, ale pokud by tu náhodou byla nějaká skupinka (případně skupinka jednotlivců), která by mě mezi sebe přibrala, asi bych to ocenil já i moje peněženka.:) Tou dobou už budu mít projeté Los Angeles, San Francisco a i to Vegas a spíš bych cílil na národní parky, ale nebráním se trochu se přizpůsobit. Odlétám pak z New Jersey, takže západ mám v plánu opustit tak koncem září.

Tak:)

Zkušenosti čtenářů

Petra

Dobrý den, Jirko,
máme podobný plán. Prosím, ozvěte se mi na [email protected].
Děkuji.

Radim

Ahoj Jirko máme v plánu právě v tomto termínu projet místa jako Yellowstone park, Arches, Salt Lake City, Monument Valley, Mesa Verde, Grand Canyon, nezajímalo by tě to??? Kdyžtak napiš ma mail [email protected] Měj se!!!!

Denca

Čaute my ideme 5.9 do San francisca potom 7.9 autom do LA a z LA letime 9.9 do Las Vegas ak by mal niekto záujem za pridať píšte na mail 🙂 ([email protected])

Z LA do Las Vegas jedte autobusem a nvyhazujte penize zbytecne za letenky.

pdmlynek

Zní to že to máte pevně naplánované, Denca!  Jen bych chtěl podotknout, že 1 den na SF, 1 den na řízení SF-> LA, 1 den v LA, a další den letět do LAS, je tedy hodně honění.  Nezdá se mi to jako dobré trávení času.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: