USA

západ USA září 2015

Nikol

Ahoj, plánujeme od 8.9. do 20.9. cestu po západě USA – chceme si půjčit auto v San Franciscu a dojet do LA přes národní parky a Vegas. Jsme dvě holky a hledáme k sobě parťáky/parťačky. Těšíme se na vaše odpovědi! 🙂

Zkušenosti čtenářů

Radim

Ahoj 🙂 moc se mi líbí váš termín, protože každý planuje na léto a to já z pracovních důvodů nemůžu 😉 Jsem ale bohužel jednotlivec ale jestli se k vám už někdo přidal a máte ještě volného fleka rád bych se přidal. Je mi 27 let a v usa jsem zatím byl jen v NYC.

Gabča
Radim:

Ahoj lidi, pokud byste měli někdo z vás zájem o delší dovolenou, tak se můžete přidat k nám 🙂 kdyžtak napište.. já společně s dalšími 5 lidmi ještě sháníme další dva členy, abychom byli po čtyřech v autě.. Náš cíl je západ USA (LA, Vegas, SF, Yellowstone, Grand Canyon, Rocky mountains, Yosemite a mnoho dalsiho 🙂 ) ..jsme mladí pozitivní lidé s nadšením pro cestování.. já osobně tu v USA už skoro rok žiju, takže mám i spoustu zkušeností, které mohu sdílet.. napište mi a pošlu email s plánem cesty a více detailů – termín je 5.-27.9.2015 Těším se na odpovědi a nové cestovatelské kamarády 😉

Kristyna

Ahoj 🙂 klidně bych se k vám přidala.. mám v plánu jet do USA ale momentálně pracuji… temtpo termín by mi krásně seděl 🙂 Tak se ozvěte. Je mi 19 a na Vš nastupuji teprve v 10 měsíci. Kristyna

Jirka

Zdravím! Taktéž bych rád projevil zájem. Momentálně jsem s kamarádem na Aljašce, ale ten se rozhodl přebookovat si letenku a v první půlce září letět domů. Já mám odlet až na 2. října, takže hledám nějakou skupinku, ke které bych se mohl přes září přidat a necestovat sám. Termín 8.-20. zní super. Je mi 23 (tou dobou 24).

Denca

Čaute ja by som chcela ísť cestovať po západe asi nejak od 4.9 do 13.9 ,ak by mal niekto záujem píšte mail 🙂

Vojta

Ahoj, 2. 9. přistávám v LA a rád bych se k někomu přidal na cestování po západě. Je mi 24. a čas mám až cca do 18. 9. 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: